AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

I still don't have a title

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
Kiru

Data de inscriere : 12/06/2011

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mier Iun 15, 2011 3:00 pm

AM privit inainte tot timpul cat tu ai vorbit, simtind inca piatra grea ce o aveam pe inima. Stiam ca nu aveai cum sa ma ierti in totalitate si mai stiam ca prea curand nu voi mai avea sa'ti simt caldura trupului ins atrebuia sa ma resemnez. Intr'adevar pentru mine, Sebastian, fusese o adevarata ameteala, m-a pus rau in incurcatura, nestiind ce sa fac cu sentimentele pe care le aveam insa, pana la urma cred ca i-am dat de capat. Te privesc cand te asezi pe scaun, nelasand expresia fetei sa'i dea de gol faptul ca atingerile lui ma dureau. Zambesc slab, lasandu'mi privirea in jos
-Niciodata n'am fost de cand am plecat din mafie, si nici nu vreau sa fiu. Mereu am urat locul ala, ce'a facut din mine, ce m'a determinat sa fac. Spui ca sunt incapatanat si indiferent, a trebuit sa devin asa. In momentul cand iti arati sentimentele arati ca esti slab, iar slabiciunea inseamna moarte. Mereu am crezut in cuvintele astea, chiar si dupa ce mi-am impuscat propiul frate....
Si liniste. Oftez adanc, inchizandu'mi ochii, amintindu'mi de aceea zi ce ar fi trebuit sa fie initierea mea in lumea mafiei

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mier Iun 15, 2011 3:06 pm

Nu intelegea ce vrea sa spuna, prin faptul ca sentimentele sunt o slabiciune,ramanand neclintit atunci cand pronuntase moarte si facand corelatie cu fratele sau.Inghiti in sec , marindu-si ochii involuntar si indeptandu-si la un moment dat privirea intr-o parte. Intelegea ca nu avuse parte de o copilarie usoara, dar nici chiar el nu cunoscuse una. Se simtea completat de catre brunet, insanu dorea sa o spuna, sau cel putin, sa o mai spuna:
-Ti-ai omorat propriul frate.
Spuse incruntandu-se usor, neintelegand daca asta ar trebui sa il afecteze sau nu. Din nefericire, nu il deranja cu nimic si nu intelegea cum putea fi atat de indiferent cu privire la fapta comisa de pustiul sau.
-Pacat. Tin sa-mi cer scuze ca nu sunt o consolare prea buna, insa regret daptul ca ti-as ucis fratele.
Mormai,intinzandu-se spre el si sarutandu-i din nou buzele, asta doar pentru ca simtea nevoia de ai gusta aroma, nesaturandu-se el ea.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mier Iun 15, 2011 3:15 pm

Te-am privit atent in momentul in care m'ai sarutat, raspunzandu;ti scurt. Ce erau cu acele cuvinte? Parca nu te interesa de altii. Oare sa fiu eu o exceptie? M'ar fi bucurat enorm daca era asa. Ranjesc prostesc cand ai spus ca regreti, nevenindu'mi sa cred
-Nu ai de ce regreta, nu tu ti'ai ucis fratele ci eu. Si nu cred ca regret chair atat de mult pe cat ar trebui. Intr'adevar, mi'e dor de el insa ai mei m'au rengat si astfel am ajuns ce sunt azi. Nu'mi lipseste nimic, am tot ce mi'am putut dori, lucruri pe care nu le'as fia vut daca as fi ramas acasa, langa fusta mamei. Tot ce regret e faptul ca mi'am pierdut prea usor increderea in oameni si ca nu am apucat sa inteleg adevaratul sens al iubirii, ca sa stiu ce am de facut
Spun lasandu'mi capul pe spate. Numai de'ai sti ce mare consolare erai acum pentru mine. Doar faptul ca te puteam privi imi era de'ajuns sa trec peste toate, insa am tacut in legatura cu asta.

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mier Iun 15, 2011 3:21 pm

Dadu afirmativ din cap,zambind la fel de slab ca de obicei. Avea dreptate , insa era prea obosit pentru a mai spune ceva si nici n-avea de gand sa se forteze, cu toate ca era si el la fel de incapatanat. Isi deschise gura pentru a trage aer mai bine in piept, dupa care isi scoase telefonul ce vibra. Era Tom de aceea si inchise, din motiv ca n-avea chef sa explice situatia. La urma urmei, avea sa afle si singur nu de alta. Nu avea de ce sa isi faca griji in legatura cu asta. Isi lasa capul pe spate repetand cuvantul parinti in gand , pana ce i se reda acelasi sentiment de repulsie:
-Si familia mea traieste departe de mine. Si mie unul nu-mi pasa, o duc foarte bine. Spre deosebire de tine, nu m-am certat cu ei , doar ca n-am tinut legatura. Sunt divortati asadar si-au refacut vietile. Nu aveam ce cauta printre oameni ca ei.
Mormai stramband din buze usor deranjat si revenind la pozitia initiala privindu-l zambaret . In sfarsit avea sansa de-al vedea bine!
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mier Iun 15, 2011 3:26 pm

-Mereu parintii au fost o problema. Nu te inteleg iar cand nu faci ca ei te lasa balta. Nu as vrea sa devin tata prea curand si sa'mi fac propria familie
Stramd din gura cand am rostit cuvantul ''familie'', simtind un sentiment de groaza pe sira spinarii. Numai cand ma gandeam ca trebuia sa suport zilnic aerele unei femei si galagia facuta de copii, ma lua durerea de cap. Imi indrept privirea spre tine, privindu'te fara sa clipesc macar, bucurandu'ma ca cineva ma intelegea. Am zambint cald, observand ca incepeai sa'ti revi cat-de-cat
-Insa as vrea sa'mi petrec tot timpul langa tine iar tu sa'mi fi unica familie
Spun usor rusinat, facandu'ti semn sa te intorci inapoi in pat, langa mine caci vroiam sa te simt cat mai aproape. Nu vroiam sa dorm, nu daca tu ai fi plecat sau ai fi stat toata noaptea pe scaunul ala. Ma simteam mult mai bine, durerea disparand, iar perfuzia se termina, deci nu mai eram deloc ametit

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mier Iun 15, 2011 3:34 pm

Isi musca buza in momentul in care vorbise despre familie, fiind chiar si pentru el un cuvant ciudat ,ce-l intimida.Auzindu-i afirmatia ramase placut surprins dand pozitiv din cap., nefiind in stare sa spuna altceva. Isi inchise ochii , apropiindu-se din nou si intinzandu-se langa el, imbratisandu-l strans in brate, lipsindu-i si tanjind atat de mult dupa caldura corpului sau.
-Ai fost atat de prostut!
Spuse, sarutandu-l scurt pe crestetul capului si dorind sa ramana intepenit acolo, pentru mult timp de acum incolo.
-Kiru, eu te iubesc. Ar trebui sa accepti acest lucru.
Mormai, indreptandu-i capul spre al lui si muscandu-i buza inferioara, tragand de ea.Adora sa il simta, sa il guste, sa se imbete cu parfumul unui parfum de vis. Ii promisese faptul ca va fi numai al lui si cu siguranta, nu avea sa accepte ca acest lucru sa se schimbe
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mier Iun 15, 2011 3:40 pm

M-am ghemuit la pieptul tau atunci cand m'ai imbratisat, bucurandu'ma enorm sa'ti simt din nou caldura trupului pe care'l iubeam atat de mult. Speram doar sa nu ma lovesc la rana si sa ma apuce iar durerea insa, la cat de repede ma vindecam, nu cred ca s'ar pune asta problema. Ma las sarutat, obrajii mei incepand sa arda, privindu'te doritor. Gustul tau nu ma lasa in pace, ma facea sa vreau sa te doresc atat de mult insa intrebarea era daca as fi putut, sau daca ai fi putut intr'un astfel de loc?
-Si eu te iubesc, mai mult decat crezi. N-am sa te mai las niciodata sa pleci
In sfarsit avusesem curajul de a spune acele cuvinte iar un sentiment palcut de caldura mi'a cuprins intregul corp, venind de la inima. Ma sitmeam oarecum mandru de mine si eram fericit ca nu te'am pierdut si ca de azi aveam sa incepem o rolatie frumoasa. Imi plimbam mana sanatoasa pe pieptul tau gol, mangaindu'ti pielea fina

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mier Iun 15, 2011 3:48 pm

Cand ii spuse ca si el il iubste, simti fiori ce ii strabatuse intreg corpul, de parca asta astepta toata viata, ca el sa zica asta fara nicio obligatie. Momentul crucial a fost cel in care a inceput sa-si plimbe mainile pe abdomenul sau, avand in vedere ca el avea doar perechea de blugi pe el, camasa rupand-o si infasurand-o in jurul mainii sale cand a fost impuscat. Isi musca buza inferioara,prinzandu-i mana ce si-o plimba deasupra pielii sale, sarutand-o si lasandu-i-o pe langa corp:
-Stau prost cu hormonii. Nu ti-as garanta ca as putea sa ma abtin.
Spuse cu jumatate de gura, schitand un mic zambet pervers . Privirea ii era asupra conturul buzelor brunetului, acestea fiind perfecte din punctul de vedere a lui Jack.Isi duse o mana in jurul taliei lui Kiru tragandu-l aproape de el, dorind asta chiar si cand trupurile sale s-au atins, de parca era posibil mai mult de atat
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mier Iun 15, 2011 3:56 pm

Chicotesc usor, mai mult pentru mien cand te'aud, lasandu'ma lipit de corpul tau. Numai de'ai sti ce era in mintea mea acum, cred ca te'ai fi speriat. Ti-am sarutat scurt pieptul, indreptandu'mi privirea asupra ta
-Sti bine ca nu trebuie sa te abtii. Poti face ce vrei, oricand vrei, iar eu sunt mult mai bine acum
Asta era un fel de'a zice ca si eu te vroiam si ca nu'mi placea sa astept in astfel de momente insa m'am gandit sa reformulez astfel. Inca imi era rusine sa ti'o cer, asa, din senin, in cuvinte cat mai explicite. Poate odata si'odata ti'o voi cere asa insa nu acum. Am inceput sa fac cerculete mici cu varful degetului in jurul sfarcului tau, privindu'te seducator, asteptand sa vad daca aveai sa accepti sau nu, insa eu nu credeam ca erai atat de nebun incat sa ma refuzi

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mier Iun 15, 2011 4:02 pm

Cand il auzi, dori sa ii spuna ca poate accepta, insa cerculetele pe care le facea in jurul propriului sfarc devenise din ce in ce mai excitante, prinzandu-i mana si muscand-i-o usor. Se ridica deasupra sa, nelasandu-si greutatea pe corpul lui si asta pentru ca avea mana lovita. Se lasa aplecat astfel incat sa ii poata saruta gatul, urcand catre maxilar si lasand o dara de saliva in urma:
-Ma innebuneste fiecare cuvant de-al tau, fiecare atingere, fiecare despartire...tot ce e legat de tine
Spuse, lasandu-si o mana pana la blugii sai, pipaindu-i organul ce se afla pe sub blugi. Continua sa ii sarute pielea, simtindu-si temperatura corpului ce se ridica treptat. Isi incorda fiecare muschi in parte, excitandu-l vulnerabilitatea de care dadea dovada si de data asta. Nu era intentia sa de a-l rani, insa Kiru il starni astfel incat sa nu se mai gandeasca la acest lucru, sa uite de propria ratiune
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mier Iun 15, 2011 5:17 pm

Te privesc ranjitor, fiind sigur ca nu aveai cum sa rezisti la asa ceva. Doar fusesem destul de nebun incat sa te las, din nou, sa faci ce vrei cu mine, nu? Cuvintele tale dulci ma ameteau inca o data, simtindu'mi inima cum bate puternic iar corpul cum se incalzea din ce in ce mai mult sub atingerile tale. Eram curios cum va fi de data asta, sigur foarte placut, avand in vedere starea de excitare pe care o aveam amandoi. Scap un geamat mic cand imi pipai mandria, muscandu-mi lasciv buza inferioara. Iar te legai de gatul meu, loc ce ma facea sa inebunesc, insa nu ma deranja chiar deloc. Te priveam atat de doritor, totusi oprindu'te putin cat sa'mi scot perfuzia ca sa nu ne incomodeze. Acum imi puteam misca cat-de-cat mana ranita, insa nu chiar atat de bine cum as fi vrut. Imi indrept privirea spre tine, trecandu'mi limba peste buzele tale
-Cat de mult ma vrei?

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mier Iun 15, 2011 5:25 pm

Ii placea modul in care corpul brunetului reactiona, acesta excitandu-l cel mai tare. In momentul in care se opri pentru a-si scoate perfuzia se incrunta respirand sarcadat. Cu toate ca ii placeau atingerile sale, ii lua mana sarutandu-i locul cu pricina lasandu-i-o pe langa corp. Intrebarea sa il facuse sa ranjeasca larg, un zambet ce ii domina pe chip. Se apropie de urechea acestuia, sufland usor aspra gatului sau:
-Mai mult decat ai putea tu concepe.
Sopti muscandu-i lobul urechii, dupa care ii saruta intr-un mod copilaresc varful nasului. Putea observa nuanta rosiatica ce predomina, lucru ce il amuza:
-Ai ramas acelasi copil ca acum sase luni.
Zise, deschizandu-i fermoarul blugilor si strecurandu-si mana pe sub acestia pentru ca brunetul sa simta mai bine fiecare atingere.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mier Iun 15, 2011 5:31 pm

Imi las mana sarutata, chicotind usor amuzat. Nu cred ca ma schimbasem in tot acest timp, dupa cum si tu ai spus, insa era normal sa reactionez asa la cuvintele si atingerile tale atat de placute si dulci. Simteam mii de fiori pe sira spinarii de la acel suflu si de la muscatura, mandria mea trezindu'se si mai mult la viata
-Sunt asa cum ti-ai dorit vreodata scumpule, sexy, hot and wild
Las un raset sa se auda usor, nu prea galagios ci foarte silentios, lasand si un geamat sa se auda pe langa cand ti-ai strecurat mana in blugii mei. Te doream atat de mult incat numai gandul asta ma excita la culme. Daca nu ai fi fost atat de bun la pat cu siguranta corpul meu nu ar fi reactionat intr'un astfel de mod iar inima mea ar fi inca inchisa in cusca ei de gheata. Insa si faptul ca ma iubeai a ajutat'o sa scape si niciodata nu mi'as putea dori ceva mai mult de'atat. Il intelegeam pe bietul Sebastian, incercam sa ma pun in locul lui si nu cred c'as fi rezistat. Cu siguranta acel glonte irosit din gelozie ar fi ajuns in tampla mea daca as fi fost in locul lui

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mier Iun 15, 2011 5:37 pm

Cand auzi restul replicii in engleza incepuse sa rada, muscandu-i buza inferioara. Cand il putea muza si atrage un simplu pusti, ironia vietii, cel ce trebuia sa il tatueze. Cu siguranta avea sa ii ceara sa ii faca un crucifix ceva pe spate, asta doar pentru a avea ceva de la el. Nu stia inca ce, avand in vedere ca tigrul ii ocupa o parte a gatului si trebuia sa se completeze una pe alta- bineinteles nici gradina zoologica n-avea de gand. Simtindu-i mandria din ce in ce mai tare, ranjetul inca ii domina fata , strecurandu-si mana in boxerii lui si miscandu-si degetele pe ea.
-Daca n-as fi baiat, ai avea aceeasi senzatie?

Intreba, respiratia calda a lui Jack gasindu-si din nou sfarsitul pe pielea brunetului. Daca cineva il intreba pe saten, cu siguranta n-ar fi stiut ce sa raspunda, insa nu el era in postura de a raspunde momentan. Ii luase sfarcul intre buze sugandu-l si muscandu-l , simtindu-si corpul infierbantat
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mier Iun 15, 2011 5:44 pm

Imi las capul pe spate cand iar incepi sa te legi de sfarcul meu si de mandria mea. Corpul incepuse sa'mi vibreze din nou sub atingerile tale. Imi trec o mana prin parul tau, gemand placut, mai mult ca sa te fac pe tine sa te exciti. Intrebarea ta m'a pus intr'un fel in incurcatura, nestiind ce sa raspund momentan, insa, dupa ce ma gandesc mai bine, raspunsul devenise clar ca lumina zilei.
-Nu... tu esti special asa... cum esti. Si pentru ca esti baiat, e a-atat d-de bine
Spun cu greu caci gemetele mele nu vroiau sa se opreasca pana cand nu ai fi trecut mai departe, ca apoi sa se inteteasca si mai mult si sa te scoata din sarite. Imi apropii buzele de urechea ta, soptindu'ti ca te vroia, trecandu'mi limba peste lobul acelei urechi

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mier Iun 15, 2011 5:52 pm

Auzindu-l isi musca buza inferioara, trecandu-si limba peste. Era atat de bine sa-l vada din nou pe pusti in aceasta ipostaza incat ar fi putut muri pentru inca o clipa ca aceasta. Auzindu-i cerinta isi duse o mana sub barbia acestuia ridicandu-i chipul si sarutandu-l apasat pe buze, intre timp, cu cealalalta continuand sa ii mangaie mandria.
-Te iubesc si nimeni nu va schimba asta.
Sopti luand o pauza de la sarut, dupa reluandu-l. Isi lasa mana de pe obrazul sau pe pat pentru a avea stabilitate si pentru a nu-si lasa greutate pe corpul brunetului sau. Nu dorea s ail raneasca, facand acest lucru din cauza ca nu avea control pe sine. Sopti un usor "iarta-ma" facand trimitere la faza cu Sebastian. Nu dorise sa se ajunga pana aici, insa nu i-a stat in putere sa schimbe situatia. Ii dadu blugii jos imediat ce scapa de el privindu-l. Nu se simtea in stare insa ceda la un moment dat, gemetele pustiului parca cerandu-i sacrificiul.Se lasase pana la nivelul boxerilor, dandu-i jos si trecandu-si limba peste capul mandriei acestuia, in scurt timp luandu-i-o in gura.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mier Iun 15, 2011 5:59 pm

Mi'am simtit inima tresarind cand ai spus ca ma iubesti, acceptandu'ti imediat sarutul, raspunzand cat de bine eram in stare la el. Chiar daca ramaneam fara aer nu'mi pasa, vroiam sa iti simt gustul mult mai mult. Scapam mici gemete pe langa sarut, tragand adanc aer in piept cand acesta se termina. Acel ''iarta'ma'' era de prisos acum, nu mai trebuia sa'l spui. oricum aveam sa'ti iert tot timpul orice greseala, fie ca ai vrut s'o faci sau nu. Te priveam groaznic de rosu in obraji cand m'ai lasat fara blugi si te holbai in halul ala la corpul meu, mai ales cand m'ai lasat si fara boxeri. Ar trebui sa ma obisnuiesc de'acum incolo caci astfel de lucruri aveam sa le facem foarte des. Raman totusi de'a dreptul uimit cand am simtit ce faceai, nevenindu'mi sa cred. Un geamat rasunator umplu linistea camerei, arcuindu'mi putin spatele
-J-Jack... nu e n-nevoie sa faci a-sta
Spun incurcat, trecandu'mi mana in parul tau ca sa te opresc insa placerea era atat de brusca si de mare incat nu prea reuseam, corpul vibrandu'mi si mai mult

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mier Iun 15, 2011 9:22 pm

Ii placea sa il auda gemand sub el,sa-i simta corpul vibrand si acceptandu-i fiecare atingere. Respiratia ii era oprita la fiecare miscare, senzatia fiind una incomoda dar si placuta. Bineinteles,numai indraznise asta si la altcineva,insa Kiru era iesind din comun,o persoana speciala.Isi trecu limba din nou peste varful mandriei acestuia,muscandu-i-l usor apoi ridicandu-se pana la nivelul gatului,continuand sa-si plimbe mainile pe organul brunetului:
-Pentru tine as face orice scumpule!Esti micutul meu si nu voi mai ingadui niciodata ca cineva sa te mai atinga.
Spuse cu ingreunare, sarutandu-i urechea,apoi trecandu-si limba peste muchia maxilarului sau, gustand din aroma atat de mult dorita.Isi duse mana libera la mana ranita,atingand-o usor si fara sa spuna ceva.Ii era atat de frica sa nu-l raneasca
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mier Iun 15, 2011 10:33 pm

Nu ma puteam abtine din a scoate acele gemete. Placerea imi invada fiecarte particica din corp parca vrand sa ramana intiparita cat mai mult. Te pricepeai atat de bine incat ma intrebam de cate ori facuse'i asta inainte. Scancesc usor cand ma musti, arcuindu'mi si mai mult spatele. Iti auzeam cuvintele si ele aveau un efect straniu asupra mea. Parca ma faceau sa'mi pierd mintile si sa fiu cat mai vulnerabil in bratele tale. Imi las capul pe spate cand simt acele sarutari, stiind cum sa ma faci sa par cat mai pervers posibil. Corpul raspundea la fiecare atingere, la fiecare sarut, cerand cat mai mult de la tine. Te privesc pierdut in dorinta cand imi atingi rana, zambind slab
-E i-in regula, n-nu ma m-mai doare
Spun ca sa te calmez caci pareai igrijorat in legatura cu acel loc. Induram bine durerea si corpul imi era tanar, se vindeca foarte repede, insa si doctorul era unul bun si stia cum sa ma trateze.

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Joi Iun 16, 2011 8:15 am

In momentul in care il asigura ca totul este bine in privinta mainii sale,zambi slab,saruandu-l apasat pe buze,sugandu-i limba cu o dorinta arzatoare.Il dorea atat de mult, de parca nu-l simtise niciodata:
-Ki-ru..spune-e-mi ca ma iu-besti.
Ii ceru continuand sa isi treaca degetele peste mandria pustiului, adorand gemetele scoase de acesta. Nici nu stia adevarul , insa era instare de orice pentru brunetul sau. Chiar si in astfel de locuri era atat de dulce incat l-ar devora.Nu durase mult pana se dezbraca si el, revenind asupra gatului sau, unde il musca usor, fara intentia de a-i lasa inca o urma.Profitand de aceasta stare, isi pozitiona propriul organ cu mana libera, pantrunzandu-l lent si inchizandu-si strans ochii. Se simtea al naibii de bine, doar gemetele sale, in comparatie cu resul persoanelor, il satisfaceau,
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Joi Iun 16, 2011 11:38 am

Observam cat de dornic erai azi si lucrul asta ma incanta. Gandul ca erai asa din cauza mea era o bucurie pentru mine. Faptul ca ma simteam iubit si iubeam mi se parea rupt dintr'un vis din care nu mai vroiam sa ma trezesc prea curand. Iti raspund la sarut, lasandu'te sa faci tot ceea ce'ti doreai. Auzindu'ti cerinta, inima imi tresari stiind ca aveam sa rostesc din nou acele cuvinte atat de noi pentru mine, insa le'am rostit cu cea mai mare placere
-T-te iubesc m-mai mult de-e-cat orice pe lum-mea asta
Spun printre usoare gemete, zambindu'ti cald. Observ ce vroiai sa faci asa ca ma pregatesc sufleteste, strangand usor din ochi cand ti'am simtit mandria atat de adanc in mine. Imi las capul pe spate, gemand placut caci acea caldura imi invada intregul corp, oferindu'mi fiori pe sira spinarii

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Joi Iun 16, 2011 12:42 pm

Auzind faptul ca il iubeste zambest slab, inca fiind vulneabil datorita cantitatii de whisky bauta, acum neavand nicio indoiala in privinta unui viitor langa el. Se misca lent, marind ritmul treptat. Se schimbase cu vedere la propriul stil si asta cu siguranta putea fi vizibil la comportament, el de obicei fiind rece iar la asemenea acte miscandu-se brusc doar pentru ca el sa simta placerea.Intr-adevar, nu pusese niciodata accent pe durerea sau plecerea partenerului, aceasta situatie, acum, fiind cu mult mai diferita.
-Si eu.
Mormai dintr-o suflare, respiratia fiindu-i ingreunata, sarcadata. Un mic strat de transpiratie puse stapanire pe corpul lui Jack, temperatura fiind una ridicata considerabil. Chiar si el scotea din cand in cand gemete de placere, sarutandu-l apasat pe Kiru. Ii placea, il iubea, il diviniza si brunetul era doar al lui.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Joi Iun 16, 2011 2:52 pm

Mi-am dus mainile in jurul gatului tau, tragandu'te cat mai aproape de cjipul meu, sarutandu'ti buzele dulci. Nu ma puteam opri din a'mi dori sa'ti simt intr'una buzele moi si catifelate, sa ma imbat din gustul tau dulce, amestecat cu vaporii din alcoolul pe care l'ai baut. Simteam cum, incetul cu incetu, deveneam tot mai mult al tau, nemaiavand control asupra propriei persoane. De'acum, in inima mea era tatuat numele tau si acolo va ramane pe veci. Imi miscam si eu soldurile in speranta ca asta va face partida mai placuta atat pentru tine cat si pentru mine. Nu era corect ca numai eu sa ma bucur de asta, vroiam ca si tu sa simti aceeasi placere pe care si eu o simteam si nimic mai putin. Iti acceptam fiecare sarut in parte, scapand mici gemete pe langa el, fara a fi in stare sa le opresc. Nici nu mai vroiam, chiar daca locul unde o faceam acum nu era unul potrivit. Nu'mi pasa, putea sa ne auda tot spitalul si tot indiferent imi era, si tot as fi cerut mai mult. Ma jucam cu cateva suvite de par mai lungi ce'ti acopereau ceafa, rupand sarutul caci lipsa aerului devenea problematica, continuand sa ma misc in tandem cu tine

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Joi Iun 16, 2011 3:20 pm

Sincronizarile trupurilor lor il imbatau pe Jack, lasandu-l fara respiratie si idei. Simtea acea placere ce-l cucerise inca de la inceput, cu toate ca povestea lor debutau, dupa conceptia lui Kiru, cu un viol. Isi duse o mana in jurul taliei acestuia,dorind sa il simta mai aproape decat este, cu toate ca cele doua corpuri erau lipite, atingandu-se unul pe altul. Inca din clipa in care brunetul i-a marturisit ca il iubeste, Jack a devenit lipsit de ratiune, dedicandu-se micului sau tatuator.Miscarile pe care le facea ii ofereau o placere nemarginita, una demna de iubit. Isi trecuse in continuare limba peste pielea de la nivelul gatului lui Kiru, sarutand-o tandru. Ii parea bine ca acum stia simplul fapt ca e al lui, dar si tristete pentru ca il duruse in momentul in care ii dase sangele. Isi lasa mana taiata pe langa trupul brunetului, nereusind sa si-o mai miste. Deja o folosise prea mult, extenuand-o.Respiratia si gemetele pustiului sau inca il introduceau pe Jack intr-o lume total paralele, un taram pe care vroia sa il cerceteze toata viata
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Vin Iun 17, 2011 6:45 pm

Imi tineam ochii inchisi ca sa ma concentrez mai bine asupra placerii, ascultand prorpiile sunete ce puteau sa'mi iasa, rusinoase, pe gura. Nu as fi crezut vre'odata ca voi ajunge intr'o astfel de postura, sa cer unui tip sa ma faca sa ma simt bine, eu fiind dedesupt, insa se parea ca exista un inceput chiar pentru toate, mai ales pentru a invata cum este sa iubesti. M'am lipit si mai mult de tine cand ti'am simtit mana in jurul taliei mele, continuand sa'mi misc soldurile in ritm cu tine. La stadiul in care eram acum, nu cred ca as mai fi putut rezista prea mult, corpul meu fiind mult prea excitat. Iti observ problema pe care o ai la mana si incep sa ma ingrijorez. Nu mi se parea deloc bine, asa ca mai bine incetam acum pana cand nu s'ar fi agravat
- Jack... mana ta, c-cred ca e m-mai bine sa incetam
Spun privindu-te patrunzator in ochi, cu o expresie ingrijorata pe fata

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   

Sus In jos

I still don't have a title
Sus 
Pagina 6 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Locuinte :: Hotel-
Mergi direct la: