AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

I still don't have a title

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
Jack

Data de inscriere : 12/06/2011

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Sam Iun 18, 2011 6:57 pm

Cand ii auzise vocea, a facut corelatie cu o melodie ce ar dori sa o auda pana la nesfarsit, aceasta captandu-i atentia lui Jack. Dadu afirmativ din cap, lasandu-si pierdut privirea asupra soselei, ce parea sa nu-l mai intereseze atat de mult:
-Dar cateodata si soarele se inchina in momentul eclipsei.
Spuse, continuandu-i oarecum replica pustilui, el urand soarele mai mult ca orice. Acesta ii amintea de fiecare clipa frumoasa ce se sfarsea tragic, fara vointa sa. Ofta, ducandu-si o mana la nivelul capului si continuand sa fie prezent doar fizic. In clipa in care ajunse, iesise primul deschizandu-i portiera si pustiului, Casa lui, pentru el era una modesta, cu toate ca ceilalti nu o apreciau astfel. Totul era tehnolofie pura, avand un sistem special pentru hoti, ce functiona pe baza amprentei sale si a familiei lui, familie ce nu-l mai vizitase de mai bine de 6 ani.
-Am ajuns .
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Sam Iun 18, 2011 7:03 pm

Intr'adevar, aveai dreptate. Pana si maretul soare, astrul divin, avea o slabiciune. Eclipsa il inrobea atat de usor la fel cum si tu ai facut cu mine. As putea spune ca eu si el ne asemanam intr'un fel. Insa pe mine nu ma deranja deloc faptul ca eram robul dragostei tale, ci din contra, ma bucura foarte mult si ma facea sa ma simt important, in sensul cel bun.Imediat ce am ajuns si mi'ai deschis portiera, am coborat analizand casa. Nu semana deloc cu a mea, la exterior vorbind, cine stie ce mai era si inauntru. Daca eu aveam o casa pur gothica, a ta ma ducea intr'o lume a tehnologiei, foarte avansata. Zambesc larg, urmandu'te, avand grija pe unde calc ca sa nu ma impiedic si sa cad caci numai asta imi mai trebuia acum
-Sti, am fi putut merge la mine acasa, era mult mai aproape de doctor. AM uitat sa'ti spun...
Spun cu jumatate de gura, stramband usor din ea ca mintea mea incepea sa cam dea rateuri in ultima vreme

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Sam Iun 18, 2011 7:08 pm

Jack il avea deja in vizor, privirea sa fiindu-i atintita asupra trupului pustiului. Auzindu-l da negativ din cap , tragand aer in piept.
-Aici e mai multa siguranta. Si in plus, doctorul se va afce invitat si fara permisiunea mea. A mai fost de mii de ori in aceasta casa.
Mormai, stramband din buze. Toti oamenii aveau secrete, iar Jack nu era o exceptie. Bineinteles, avea incredere in Kiru doar ca acest subiect il atingea si nu dorea sa puna problema astfel. Isi puse mana pe micul aparat aflat in fata portii dupa care poarta se deschise automat, doi barbati salutandu-l intr-un mod politicos. Le facuse semn sa se linisteasca dupa care il apucase pe baiat de mana:
-Iti prezinta casa mea. Ei bine, esti primul dintre prietenii mei care intra aici, deci, nu pot intui o posibila reactie.
Spuse dand indiferent din umeri, pasind inspre usa vazand scarile pe care le blestema de mic. Acum aceasta casa numai era o problema, ci locul unde avea sa isi petreaca timpul cu brunetul sau.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Sam Iun 18, 2011 10:27 pm

Te'am urmat tacut, fara sa vreau sa intri in detalii in legatura cu ce ai spus, chiar daca eram putin curios. Se parea ca aveai o casa mult mai desteapta decat am intuit eu. Chestia cu amprenta nu arata deloc, cine stie, poate aveam si eu sa'mi instalez una, poate asa nu va mai intra nimeni peste mine cu dorinta de'a ma omora. I'am privit atent si curios pe cei doi ce te'au salutat, zambindu'te cald si dulce. Da stiam ca erau mari fata de mine. Acum chiar mi se parea total de prisos lunile petrecute in sala de forta. Privesc inainte, ascultandu'ti cu atentie cuvintele. Primul? Suna destul de bine si intr'un fel ma simteam mandru insa eram convins ca daca nu ar fi fost problema cu umarul meu nu aveam sansa sa dau pe'aici. Dau usor afirmativ din cap la spusele tale, fara sa scot nici cel mai mic sunet. Atata timp cat eram intr'o casa cu un pat comfortabil si fara pereti roz, ma simteam ca acasa si nu'mi trebuia nimic mai mult

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Dum Iun 19, 2011 10:02 am

Din momentul in care servitorul ii deschise usa, acesta facu o plecaciune la care Jack raspunse, aici fiind o lume aparte, una educata spre deosebire de ceea ce el intalnise pe parcurs. In casa sa, satenul devenea o cu totul alta persoana, modesta si amabila, cu toate ca inafara domiciliului sau dovedindu-se schimbat. Se apropie de scarile rulante dandu-si ochii peste cap. Putea tatal sau sa nu intervina peste acest amanunt? El ii spuse dorinta de a avea un lift pentru al treilea etaj,insa acesta refuza cu vehementa. Odata ajunsi la primul etaj il trase de mana sanatoasa, intra intr-o camera la alegere, vazand movul predominant:
-Ah.. Camera ei. Greseala mea!
Mormai dandu-i drumul pustiului si intrand in camera Amiei, o veche amica, doborand papusele ce inca stateau pe raft. Intr-adevar, cu toate ca fata avea doar 16 ani, inca era copilaroasa acesta fiind si motivul pentru care Jack avea grija de ea. Imediat dupa se intoarse la Kiru, luandu-l intr-o alta camera , aceasta fiind purul contrast alb-negru, fiind un adept a acestei combinatii.
-Ei bine. Asta e. Aici vei sta iar in curand vor veni si aparatele necesare sanatatii tale.

Murmura, sarutandu-l scurt pe buze si ducandu-si mana sanatoasa in jurul taliei acestuia.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Dum Iun 19, 2011 10:42 am

Ma simteam de parca am calcat in zona crepusculara. In viata mea nu cred ca mai vazusem atata tehnologie intr'o casa, si ce casa, eu fiind adeptul lucrurilor clasice, sumbre chiar. Casa ta nu se semana deloc cu a mea. Nu puteam spune ca nu aveam tehnologie insa era mascata in spatele lucrurilor gothice, o modelasem exact pe placul meu, total opus chestiilor pe care le vedeam aici. Priveam inainte, ramanand uimit de comportamentul tau. Cred ca tocmai descoperisem un nou Jack iar chestia asta era mult mai ciudata pana decat si camera mea. Ajungand in fata unei camere, maresc ochii cand vad cum era decorata, fiind frumoasa, avand in vedere si sumedenia de papusi, majoritatea de portelan ca si colectia pe care eu o aveam acasa, ascunsa bine. Cand ai daramat toate acele papusi, am avut destul timp sa iau una de jos, o papusa usor sumbra cu ochi ciudati ca ai mei si cu parul rosu ca sangele. Imi placea asa ca am luat'o dupa mine, sperand sa nu te superi. Te'am urmat din nou pana in camera mea, zambind larg cand am vazut acel contrast atat de linistitor, tinand papusa la spate cu mana ranita caci de cea sanatoasa ma tineai tu. Te privesc cat timp vorbesti, acceptandu'ti scurtul sarut, privindu'te oarecum ingrijorat
-Nu trebuie sa te deranjezi atat pentru mine. E doar o operatie mica, nu am nevoie de aparate

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Dum Iun 19, 2011 10:57 am

Nu reusise sa iti dea seama ca pustiul isi tinea mana ranita la spate, fiind prea ocupat cu decorarea camerei fetei.Nu avea de gand sa o schimbe deloc, mai ales ca o credea sora lui mai mica. Dupa cum bine toti stiau, odata ce Jack trecea pragul propriei usi, totul se schimba fiind intr-un mediu total paralel. In momentul in are gesticula in aer, intrase si asa zisul doctor ce il facuse sa strembe rautacios din buze.
-Asadar, ai umblat la scarile rulante si nu mi-ai spus.
Afirma calm, ducandu-si mainile pe langa corp si luand o pozitie sarmanta. Ofta cand nu auzise nimic in schimb dand negativ din cap.Isi intinse intregul corp amortit, auzindu-si oasele plesnind. Inainte de a deschide gura pentru -i reprosa acest lucru intr-un mod oarecum politicos, intervenise fata ce dadu buzna cu un zambet larg si sarutandu-l scurt pe Jack pe obraz.
-Ce faci piticot?
Intreba ciufulind-o si observand ca era imbracata intr-o rochita scurta neagra cu diferite modele albe. Aceasta parca facea parte din decor, avand in vedere ca ea completa atmosfera
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Dum Iun 19, 2011 11:11 am

De'acum eram foarte confuz iar schimbarea atat de brusca pe care ai suferit'o imi dadea fiori pe sira spinarii si nu erau deloc din cei placuti. Ma retrag in bana mea cand doctorul venise, asezandu'ma turceste pe pat, cu spatele la voi, tinand papusa intre picioare, privind ganditor pe geam. Asa imi placea mie sa stau, pana si tu stiai pozitia asta caci ai vazut'o in ziua cand m'ai violat. V'am lasat in pace sa vorbiti, fiind prea preocupat sa imi dau seama daca asta e cumva un vis sau chiar e realitatea. Auzind o noua persoana in camera, si mai exact o fata, nu m'am intors ca sa o privesc ci am continuat sa stau asa, trecandu'mi varful degetelor de la mana ranita peste chipul de portelan al papusii, incruntandu'ma cand nu simteam absolut nimic. Parca era amortit sau nervii mei tactili nu raspudeau. Eram sigur ca asta se datoreaza operatiei prea noi si a calmantului acela. Speram sa nu fie ceea ce credeam eu ca e si ca aveam sa'mi continui afacerea cu tatuajele la fel ca in trecut. Nu mi'as fi vazut viata fara tatuaje. Din asta traiam eu, asta imi placea si ma pasiona mai mult decat orice. Oftez usor in sinea mea, parca fiind deconectat de realitate si pierdut in sumedenia mea de ganduri

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Dum Iun 19, 2011 11:17 am

Continua sa ii zambeasca cald fetei , pana in momentul in care realiza ca il neglijase pe pustiul sau, chiar daca asta durase cateva minute:
-Ami , el e iubitul meu Kiru. Kiru prietena mea din copilarie cu toate ca este cu mult mai mica decat noi doi.
A:-Ami, incantata.Imi face placere sa cunosc o persoana din mediul lui.

Observa cand fata ii intinse mana, Jack fiind sigur ca brunetul sau iar era pierdut in ganduri. Se aseza in genunchi la spatele sau, imbratisandu-l si sarutandu-l pe portiunea de la spatele gatului.
-Ce e micutule?
Intreba, intre timp lasandu-si privirea asupra papusii ce o tinea in mana si ridicand o spranceana. Asta ce mai insemna? Era si el la fel de copilaros echivalent fetei? Zambi slab, ducandu-si mana peste cea a baiatului, atingandu-i usor cu varful degetelor operatia. Ii sopti ca il adora la ureche, dupa care ii musca lobul urechii.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Dum Iun 19, 2011 11:23 am

Am continuat sa privesc inainte, fara sa'mi dau seama ca tu vorbeai cu mine, fara sa o aud pe fata cand se prezenta. Eram prea ametit de faptul ca nu simteam nimic cu mana aceea. Totusi nu mi se parea deloc normal si era si mana mea dreapta. Ce m'as fi facut fara ea? As fi fost distrus. Chipul meu emana o tristete groaznica, ochii mei fiind fixati pe geam, culoarea lor fiind la fel de ciudata ca'n totdeauna. Te simt ca ma imbratisezi pe la spate ins anu reactionez in nici un fel, continuand sa'mi trec varful degetelor peste chipul papusii, sperand ca voi simti ceva cat de curand, degetele mele miscandu'se din ce in ce mai repede insa era in zadar. Iti aud de data asta soaptele insa parca nu pot reactiona la ele
-Nu'mi simt degetele...
Doar atat am fost in stare sa rostesc, intr'un fel groaznic de mecanic, fara a clipi macar sau a te privi.

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Dum Iun 19, 2011 11:29 am

Isi duse mana deasupra degetelor sale cand ii auzi remarca, ridicandu-i palma la nivelul fetei sale si sarutandu-i-o usor. Nu dorea sa il vada trist , cel putin nu in starea aceasta.Prefera sa tipe, sa se crizeze orice altceva inafara de a deveni un simplu mecanism caruia ii simti prezenta doar fizic.
-Nu-ti fa griji. E probabil datorita calmantului si datorita durerii suportate. Nu-i asa?
Intreba, indreptandu-si privirea spre doctor, acesta dand pozitiv din cap.Nici daca n-ar fi asa, doctorul tot pozitiv dadea din cap, stiind ce fire impulsiva este satenul.
-Intinde-te in pat. Poate asta te va ajuta.
Zise, ducandu-si ambele antebrate pe umerii acestuia si zambindu-i slab. O privi pe Ami spunandu-i sa se retraga, aceasta cat si doctorul acceptand propunerea de a reveni in scurt timp. Pe Jack il afecta ceea ce se intampla cu brunetul, insa era atat de vulnerabil incat nu putea face nimic.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Dum Iun 19, 2011 11:35 am

Mi'am inchis ochii, incercand astfel sa ma deconectez de toate gandurile mele si sa revin la realitate. Oftez adanc, simtindu'ti antebratele doar pe un umar, incruntandu'ma usor. Imi deschid ochii, lasandu'ma in bratele tale, stand sprijinit de pieptul tau acum, privind la papusa cu ochii ca ai mei, zambind slab
-Iti dai seama ce inseamna daca eu nu'mi voi mai simti niciodata mana dreapta? Pot sa'mi iau adio de la afacerea mea, de la tatuajele pe care le iubesc atat de mult. Pot sa'mi iau adio de la banii pe care'i scoteam din chestia asta. Fara mana dreapta voi fi un nimic...
Spun cu jumatate de gura insa de data asta nu mai era deloc mecanic, ci se simtea in vocea mea ingrijorarea. Stiam ca aveam dreptate, era mult prea ciudat ca sa nu'mi simt mana. Am mai fost operat de asa ceva si la spate si am simtit tot dupa. Speram doar sa fie cum ai zis tu si sa'mi revin cat de curand. Dau negativ din cap, abia acum, la propunerea de'a ma intinde in pat, intorcandu'ma cu fata la tine, cuprinzandu'ti mijlocul cu bratele, tinandu'mi capul pe pieptul tau

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Dum Iun 19, 2011 11:56 am

Il asculta cu atentie, lasandu-si capul la nivelul buzelor sale si sarutandu-i-le fugitiv. Il deranja ca vorbea astfel, pierzandu-si speranta. Nu era logic sa gandeasca astfel, mai ales ca nu avea dreptate.
-Pentru mine vei fi intotdeauna totul. Si in plus , am destui bani cat sa cumpar intreg oras .

Spuse, strangandu-l in brate si sarutandu-i crestetul capului, inchizandu-si lent ochii si lasandu-si barbia sprijinita de umarul acestuia. Cat de insuportabil devenise gandul acesta, afectandu-l cu mult. Ofta usor degajat de realitate, dand negativ din cap:
-Nu am de gand sa te las asa. Voi face tot ce se poate ca sa-ti revii.
Murmura usor nesigur, continuand sa il stranga tretat tot mai tare in brate. Isi musca agitat buza inferioara, acesta fiind un tic de ceva vreme. Il intinse pe pat in ciuda refuzului sau, corpul lui Jack sprijinindu-se in maini deasupra brunetului.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Dum Iun 19, 2011 12:05 pm

Lucrurile pe care tu le spuneai erau oarecum deranjante pentru mine. Nu eram deloc genul care sa se lase intretinut. Mereu am avut si voi avea mandria mea proprie. Nu aveam de gand sa las pe nimeni sa'mi dea bani de pomana doar pentru ca eu nu as mai fi in stare sa lucrez. Lucrurl asta era inacceptabil, nici macar nu vroiam sa ma gandesc la el. Si'asa ca iti eram dator vandut la cat de mult m'ai ajutat pana acum si'mi era si'asa rusine sa te mai las sa ma ajuti si de'acum incolo. Ma lasa intins, privindu'ti chipul ce statea deasupra mea
-Sti bine ca nu te voi lasa sa ma intretii sau sa'mi dai bani de pomana. Mai bine mor de foame decat sa accept asa ceva. In plus, ai facut destule pentru mine, e de'ajuns. Ma pot descurca si singur. In plus... daca mana mea nu'si va reveni, am sa ma intorc din nou in mafie pana la urma... Nu ma intelege gresit, de'acum iti sunt dator vandut insa ar trebui sa iti mai pese si de tine, nu numai de mine

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Dum Iun 19, 2011 12:09 pm

Cand auzi de reintoarcere in mafie, stramba deranjat din buze, strangand asternutul in pumn. Ce imatur gandea in astfel de situatii!
-Tu ai spus-o: imi esti dator vandut. De aceea imi vei asculta cerintele si nu te vei intoarce nicaieri. daca e nevoie de tin aici cu forta.
Spuse,sarutandu-i fruntea, continuand sa isi incordeze muschii datorita starii de nervi emanata de catre cuvintele pustiului. Avand in vedere ca acum era un cuplu, toate ar trebui impartite in mod egal, iar Jack era de acord cu aceasta conceptie ... acum, cu brunetul sau.
-Daca ai de gand sa te intorci, poti sa ma uiti inca de acum.
Mormai pe un ton serios, spunand-o cu greutate. Nu dorea sa il puna sa aleaga din cauza fricii de a alege mafia, insa cu siguranta era necesar acest lucru. La urma urmei, nu dorea sa regrete ca il lasase si sa il gaseasca mort si aruncat prin nu stiu ce loc.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Dum Iun 19, 2011 12:15 pm

Oftez cand te aud, totusi bucurandu'ma ca ai spus acele cuvinte si ca m'ai pus sa aleg. Nici eu nu vroiam sa ma intorc in mafie, din cauza lor inca mai aveam cosmarurile alea groaznice. Zambesc cald, ducandu'mi bratele in jurul gatului tau, sarutandu'ti pasional buzele dulci si carnoase, privindu'te fericit dupa ce am incheiat sarutul
- Sti bine ca pe tine te voi alege orice'ar fi insa nici sa fiu o povara pe capul tau nu vreau, intelege. Am propria mea mandrie si nu vreau sa fiu intretinut ca muierile alea ce nu sunt in stare de nimic. Eu nu'ti vreau banii, mi'e de'ajuns ca esti alaturi de mine acum si ca incerci sa'mi faci pe plac tot timpul. Nu pot cere mai mult, nici nu vreau. Nu am sa ma intorc in mafie daca asta vrei, am sa vad eu cum ma voi descurca daca mana mea nu'si va mai reveni. Poate ca totusi am sa pot tatua incontinuare, voi invata sa o fac cu mana stanga, nu'i mare lucru
Spun cu o voce cald, mangaindu'ti frumosul chip cu mana sanatoasa caci vroiam sa'ti simt caldura pe care obrazul tau o emana. Eram atat de norocos ca erai alaturi de mine si cine stie, poate doctorul ala era mai bun decat speram eu si avea sa ma faca bine

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Dum Iun 19, 2011 2:21 pm

Il asculta cu atentie,oftand usurat si concepand un alt sarut,pana cand a fost afectat de lipsa oxigenarii. Trase aer in piept,lasandu-se trupul langa cel al pustiului.
-Stii foarte bine ca n-ai putea fi o povara pentru mine nici daca ai avea intentia aceasta
Murmura intorcandu-se cu fata spre el si mangaindu-i obrazul stang.Nu dorea sa creada ca poate deveni un obstacol in calea sa,avand in vedere ca brunetul ,acum, insemna o parte din el,un taram necunoscut,element vital.
-Te iubesc pusti prostut!
Mormai,dupa care il stranse in brate cu intentia de a-i simti din nou caldura corpul sau. Acum ca-l cunoscuse si era cu el,totul se schimbase,fiind cu mult mai diferit: nu se mai drogase, nu se mai aventura intr-un alt transport de femei usoare si alte lucruri ilegale.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Dum Iun 19, 2011 8:52 pm

Stramb putin din gura cand aud, gandindu'ma ca poate, intr'adevar n'as fi o povara chiar atat de mare, insa chiar nu aveam de gand sa ma las intretinut! Imi inchid scurt ochii cand imi mangai obrazul, zambind ca o mata rasfatata. Chicotesc usor cand ma strangi in brate si imi spui iar prostut, incepand sa ma obisnuiesc cu asta. Insa sa fiu al naibii daca ma puteam obisnui cu ''pusti''! Ma cuibaresc la pieptul tau, facand cerculete fine cu varful degetului in jurul sfarcului tau, stand usor bosumlfat
-Chiar nu te pot convinge sa renunti la chestia asta cu ''pusti''? Serios, ma face sa ma simt de 14 ani
Nu ca mai nou as arata ca sunt mai mare, mai ales la comportamentul meu insa, asa eram cand ajungeam sa vorbesc mult cu o persoana. Prima data, cand nu te cunosteam, m'am purtat rece, superior si indiferent cum imi era obiceiul insa, acum ca am ajuns sa te cunosc cat-de-cat, adevaratul meu comportament a iesit la suprafata

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Dum Iun 19, 2011 9:00 pm

Vazand ca tot face trimitere la faptul ca il deranjeaza acest apelativ, ofta, dand negativ din cap:
-Daca tie nu-ti place poti fi sigur ca voi renunta la asta.
Spuse imbratisandu-l la fel de strans ca de fiecare data si inchizandu-si ochii. Acum realizase cat de mult il iubea, cat de frica i-a fost numai la gandul ca era sa il piarda. Il saruta de nenumarate ori pe crestetul capului muscandu-si buza inferioara imediat dupa. Insa i se parea ciudat si urat sa se foloseasca de cuvantul "iubitule". Suna deranjant si daca el nu vroia? Trase aer in piept, continuand sa si muste buza:
-Pus... Iub-itule, te rog sa nu ma lasi niciodata!
Zise schitand o expresie calda , cu toate ca fierbea prin interior de emotie la rostirea aclui cuvant, ce ii definea fiecare sentiment.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Dum Iun 19, 2011 9:06 pm

Am zambit larg cand ai spus ca in sfarsit vei renunta la chestia asta, simtindu'ma atat de bine ca nu mai aveam sa'l aud. Iti raspund la imbratiosare la fel de strans, emanand bucurie din corpul meu. Am chicotit usor cand nu te mai opreai din saruturile alea pe crestetul capului meu, insa nu ma deranjau deloc. Auzind acel ''iubitule'', inima imi statu in loc, inghitind in sec. Ma dezlipesc de tine doar cat sa te privesc uimit, zambind larg, mai fericit ca niciodata. Doamne, cat de super si de frumos sunase. Te imbratisez la loc, lipindu'ma complet de tine
- Nu am sa te parasesc niciodata, amore mio!
Spun cu un accent pur italian, caci eu eram de origine italiana. Eram foarte mandru de chestia asta, italiana fiind, pentru mine, o limba atat de romantica. Plus ca in viata mea nu mai folosisem acele cuvinte pana acum insa, aveam senzatia ca le voi folosi mult de'acum incolo

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Dum Iun 19, 2011 9:14 pm

In momentul in care se dezlipise sa-l priveasca isi deschise si el ochii, privirea atintindu-i-se asupra perfectiunii buzelor sale.Inghiti in sec, cuvintele sale avand un impact puternic. Nu ii venea sa creada ca propria replica ii putea provoca bucurie, insa la urma urmei, spusese adevarul. Isi duse mana pe obrazul lui stanga si isi tercuse limba peste buzele acestuia:
-Te iubesc mult scumpule.
Murmaura, muscandu-i buza inferioara si pozitionandu-si corpul deasupra trupului lui Kiru, ducandu-si genunchiul de-o parte si alta a acetuia.Isi lasa chipul pana la nivelul gatului brunetului muscandu-i-l usor nevrand sa ii redeschid rana.
-Imi place gustul tau. Aroma..element vital!
Zise, trecandu-si buzele peste portiunea muscata si inchizandu-si ochii pentru a-l simti mai bine, cu toate ca astfel nu facea decat sa isi doreasca altceva. Dandu-si seama, isi lasa corpul sa cada langa cel al brunetului, zambindu-i larg. Il iubea si asta ii ajungea.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Dum Iun 19, 2011 9:31 pm

AM continuat sa zambesc cand mana ta iar imi mangaia obrazul, simtindu'ti limba peste buzele mele. Cuvintele tale imi faceau inima sa tresare insa era atat de placut. Nu m'as fi saturat niciodata sa le aud, fiind ca o melodie clasica pentru urechile mele, o melodie ce o adoram. Te privesc atent cand te'ai urcat deasupra mea, intrebandu'ma daca voi simti din nou aceea palcere divina, iar daca da, abia asteptam insa, se parea ca nu aveai de gand s'o mai facem, chiar daca acea muscatura pe gatul meu m'a facut sa te doresc din nou. Oftez usor in sinea mea cand te dai jos de pe mine, gandindu'ma ca totusi ar fi fost mai bine sa nu'mi fortez mana ca apoi sa mi se deschida operatia si sa ajung iar in spitalul ala. M'am intors cu fata la tine, stand pe'o parte, zambindu'ti la fel de larg
- Ti amo tanto, amore mio. Daca n'ai fi fost tu, nu stiu ce m'as fi facut. Sunt norocos sa te am langa mine, si iti promit ca de'acum incolo doar tu vei fi barbatul vietii mele

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Dum Iun 19, 2011 9:44 pm

Auzindu-l isi trecuse limba peste buzele sale, ridicandu-se de pe pat si sarutandu-l pe frunte. Il inveli dupa care ii zambi cald,indreptandu-si spatele.
-Eu m-am dus sa vorbesc cu doctorul. Stai linistit scumpule
Spuse, dupa care il saruta pe obraz, retragandu-se . Inchise usa usor in urma sa , dupa care cobora scarile rulante in fuga, intrand in bucatarie si observandu-i pe cei doi avand pahare cu whisky in mana. Ridica subtil spranceana stramband din buze.
-Ami, tu nu ai voie!
Zise pe un ton autoritar, luandu-i paharul si punandu-l pe masa.
-Tot tu trebuie sa fii cauza! De asta ai si divortat de mama! Nu o incriminez pe ea pentru ca relatia voastra n-a mers!
Continua, dupa care urmase o mica cearta intre cei doi, sfarsind-o prin a-l da afara pe doctor, inchizand usa cu putere in urma sa.Era afectat de acest lucru, insa nu o arata. Isi intoarse nervos privirea asupra fetei, stramband din buze:
-Nu mi-ai spus ca bei.Nu-mi place lucrul acesta.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Dum Iun 19, 2011 9:53 pm

Mi'am inchis scurt ochii cand te'ai ridicat, dand usor afirmativ din cap, lasandu'ma invelit si sarutat, urmarindu'te cu privirea pana cand ai iesit din camera. Acum ca am ramas singur, in completa liniste, inca iti simteam parfumul dulce al trupului si inca iti auzeam acele cuvinte cum formau o melodie in capul meu, ce ma facea sa zambesc larg. Ma simteam atat de indragostit incat imi venea sa urlu in gura mare, insa ma abtineam, cu greu totusi. Niciodata nu m'as fi gandit ca voi ajunge sa il iubesc pe cel m'a violat si mi'a furat virginitatea, insa, se parea ca viata nu'i asa de previzibila pe cum am crezut'o eu. Desi auzeam venind de jos zgomote indicand o cearta, nu am coborat din pat, crezand ca m'ai bine ar fi sa stau in banca mea, si sa te astept pana ce te'ai fi intors, sperand ca imi vei explica tu. AM luat de langa mine papusa de portelan ce apartinea fetei, analizandu'i cu atentie ochii, inca fiind uimit ca semanau leit cu ai mei. Nici pana acum nu stiu de unde mostenisem astfel de ochi, parintii mei avand amandoi ochii caprui insa am invatat sa ma obisnuiesc cu ciudatenia lor, chiar daca altii m'au tachinat mult in trecut. Acum mi se pareau unici si frumosi, si nu mai aveam de gand sa'i ascund caci observasem ca si tie iti placeau

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 10:16 am

Ofta, fata privindu-l fara a puta estima starea pe care pustiul o poseda. Isi inclina capul in ambele parti, apropiindu-se de Ami si ciufulind-o. Nu era bine sa foloseasca violenta in preajma fetei, de aceea si era schimbat in casa sa: datorita prezentei ei.
-Ma dezamagesti.
A:- Imi pare rau. A fost o greseala si nu se va mai repeta.

Ofta cand o auzi, luand-o de mana si ducand-o in bucatarie. Nu era nici tatal ei, insa tinea ca un frate. Ii arata sa stea pe un scaun apropiat lui, intinzandu-se dupa sticla de whisky si luand o gura direct din aceasta.Nu vorbea, pur si simplu o privea, observand ca ochii acesteia se schimbase,avandu-i albastru inchis, lucru ce nu vazuse atat de des.Petrecuse in jur de-o ora cu sticla in mana, luand chiar si una de bere, vazand ca astia aveau de gand sa faca petreceri nu alta. Era usor ametit,insa nimic de luat in considerare dupa parerea sa.Dupa cateva minute, acesta observa privirea fetei ce cobora pe corpul sau, lucru ce il facuse sa ranjeasca pervers:
-M-ai vrea, ah?
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   

Sus In jos

I still don't have a title
Sus 
Pagina 9 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Locuinte :: Hotel-
Mergi direct la: