AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

I still don't have a title

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
Kiru

Data de inscriere : 12/06/2011

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 12:16 pm

Stateai cam de multisor jos si habar n'aveam ce se intamplase. Oftez adanc, privind spre usa, sperand ca cineva va intra, ori tu ori, macar, doctorul, caci devenea de'a dreptul plictisitor. In astfel de momente preferam pana si compania si morala doctorului decat sa stau singur. Nu stiam sigur de ce insa, mai nou, nu mai suportam atata liniste in jurul meu, probabil fiind din cauza ca ma invatasem cu tine vorbind tot timpul, tinandu'mi mereu companie. Am continuat sa privesc papusa, amintindu'mi de persoana de la care am luat'o fara ca macar sa'i cer voie. Ma gandeam ca fata i'ar fi dus dorul si ca ar fi trebuit sa i'o inapoiez insa nu acum, macar ea era singura ce'mi mai tinea de urat, iar ochii ei inca ma fascinau intr'un fel. Totusi, gandul meu era numai la tine si la ce anume faceai in tot acest timp de inatarziai atat de mult

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 12:29 pm

Vazand raspunsul pozitiv, dadu indiferent din umeri, privindu-i trasaturile fizicului, ce parea sa iasa in evidenta. Jack continua sa bea ceea ce fata ii dadea, inchizandu-si ochii. Nu era o persoana ce tinea la bautura, insa avea sa se obisnuiasca in timp si cu asta.Inghiti in sec in momentul in care isi simtise buzele atinse de catre Ami,ducandu-si o mana pe umarul acesteia si impingand-o usor.Era usor ametit, astfel incat se ridica trecandu-si limba peste buzele sale, lasandu-si mana sa ii cada pe talia acesteia si concepand un nou sarut.
A:-Imi stii camera, nu?Eu una am nevoie de ajutor.
-Si vrei sa fiu eu cel ce te ajuta?

Intreba retoric, dupa care incepu sa paseasca inainte, continuand sa se sarute insa avdn ochii deschisi astfel incat sa vada drumul.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 12:34 pm

AM oftat din nou, incepand sa ma plictisesc la culme. M'am ridicat in sezut, punand papusa langa mine, desfacandu'mi bandajul de la umar pentru a'mi vedea operatia. Cautand din priviri o oglinda in camera, gasesc una, ridicandu'ma din pat si asezandu'ma in fata ei. Imi privesc operatia, incruntandu'ma caci arata groaznic. Doctorul ala netrebnic imi facuse ditamai gaura de'mi venea sa'l strang de gat imediat ce ar fi aparut in fata mea. Totusi, cine stie ce s'ar fi intamplat daca nu mi'ar fi scos si restul glontului din umar. Imi pun bandajul la loc, privindu'mi mana poe care inca nu o simteam chiar atat de bine, insa observ ca, odata cu trecerea efectului pe care calmantul a avut'o asupra mea, incepeam sa simt din nou cu mana, lucru ce ma linistea groaznic de mult

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 12:52 pm

Cobora lent cu sarutul pana la nivelul gatului acesteia, oprindu-se cand fata se impiedicase de marginea canapelei din sufragerie.
-Hai in camera. Nu vreau sa ne prinda aici.
A:-Daca faci referire la Kiru, mucosu' nici nu se poate misca. Sta in pat.
Auzind ca il facuse mucos, o musca de portiunea sarutata, astfel incat sa ii dea sangele. Fata usor crispata, scoase un mic tipat pe care nu-l continua datorita sarutului lui Jack.Isi plimba mana pe piciorul drept al fetei, aceasta trecandu-si mana pe spatele satenului.
A:-Te iubesc Jack.
Ii spuse, moment in care i-a ridicat tricoul ce-l avea pe el, aruncandu-l dupa canapea. Jack nu gandea coerent avand in vedere ca bause o cantitate considerabila de bere amestecata cu whisky. Isi duse mana pe obrazul stang dupa care isi trecuse buzele peste gura fetei, fara sa o sarute. Fata nu se astepta sa ii spuna ca si el o iubeste, fiind contienta ca tine la kiru. Cu toate acestea ea profita
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 12:58 pm

Deja simteam cum ma sufocam in camera asta. AM luat papusa de pe pat, u intentia de'a o cauta pe fata si de a i'o inapoia, caci nu vroiam sa ma considere un hot sau mai stiu eu ce. AM iesit din camera, inchizand usa in urma mea, indreptandu'ma spre camera fetei. AM deschis'o insa era goala, asa ca am pus papusa la locul ei, parasind camera. Cum nu aveam nimic bun de facut, m'am gandit ca poate ar fi cazul sa te caut si sa te intreb ce era cu cearta aia cand, dintr'o data, am auzit un tipat scurt, oprit brusc, mult prea brusc. Ingrijorat de ce putea sa fie, am coborat scarile incercand sa ma orientez dupa locul de unde se auzise tipatul. Se parea ca venea din sufragerie si, daca ma gandeam mai bine, cred ca fusese vocea fetei. Coborand in graba scarile si dand sa intru in sufragerie, am simtit cum inima mi'a stat in loc. Mi'am marit de'a dreptul socat ochii cand am vazut acea scena, simtind cum nu mai puteam scoate nici un cuvant. Genunchii incepeau sa ma lase iar inima... iar nu o mai simteam cum bate

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 1:43 pm

Fara a lua in considerare varsta fetei, acesta ii dadu rochia jos, sarutandu-i ambii umeri, ridicandu-si corpul deasupra fetei continuand sa ii dezmierde intreg corpul cu saruturi aplicate pe alocuri.
-Te vreau.
Ii sopti, muscandu-i usor lobul urechii, dupa care fata ii dase blugii jos, lucru ce il cam punea pe ganduri pe Jack.De unde stia atatea, insa bautura nu-l lasa sa vorbeasca coerent, acum ghidandu-se dupa propriile reactii. Ami ii spuse ceva ce el nu intelese, gandul desprinzandu-i-se de realitate. Acum se parea ca nu il interesa nimic, fiind prea adancit in actul lor.Fata se pricepea de minune sa il excite, Jack muscandu-si buza inferioara incercand sa nu faca niciun zgomot. In momentul in care Ami isi strecurase mainile in boxerii lui, atingandu-i mandria, acesta isi incorda fiecare muschi, ducandu-si mainile in jurul corpului acesteia si desfacandu-i sutienul.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 1:48 pm

Pur si simplu nu'mi venea sa cred ce vedea. Simteam cum pamantul se misca sub picioarele mele iar mintea mi'a fost golita. Nu'mi puteam lua ochii de pe ochii pe voi, nu'mi puteam misca corpul ca sa fug de'acolo si sa scap de chinul asta ce'mi macina sufletul, facandu'l doar o pulbere fina. Nu, trebuia ca visez, cu siguranta visam. Asa ceva nu era posibil insa, acele cuvinte pe care tocmai le rostiste, ma facura sa izbucnesc in plans. Simteam cum lacrimi calde si mari imi curgeau din ochi pe obraji, unindu'se la nivelul barbiei
-Jack...
Las un susprin ingrozitor sa se auda, ecou al sufletului meu ce era pe moarte in clipa asta, o moarte groaznica si chinuitoare

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 1:54 pm

Cand sa ii deschida sutienul auzise o voce stinsa, indreptandu-si privirea si vazuse o umbra, fiind prea multa ceata pentru a vedea. Se ridica de pe canapea pentru a putea distinge persoana respectiva insa fata il trase inapoi sarutandu-l pe buze. Acesta ii raspunse scurt dupa care insista sa isi dea seama cine intervenise. Cu cat se apropie mia mult, echilibrul ii scapa de sub control, dand sa cada cand intr-o parte cand in alta. Observandu-l pe Kiru isi aminti totul insa in ceata, bautura afectandu-l intrucat sa uite totul.Il vazuse planga, realizand partial ceea ce facea.
-K-kiru..Nu e ..nu e .. ceea ce pare.Adica..Kiru iarta-ma!
Zise, continuand sa se apropie de el, pana cand auzise vocea fetei parca avand ecou.
A:-Da! Poti pleca . Nu e nevoie de tine aici!
Replica sa il enervase pe Jack care dorea doar sa isi atinca brunetul si totul sa revina la normal
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 1:59 pm

M'am dat cativa pasi inapoi cand am vazut ca te'ai apropiat de mine, susprinele continuand sa'mi paraseasca gura pana cand te'am auzit vorbind. Ma sitmeam ca un gunoi acum si asta si eram. Avusesem atata incredere in tine, in cuvintele tale insa, se parea, ca menirea lor au fost doar sa ma abureasca, sa ma prosteasca ca sa'ti cad in plasa, exact ceea ce am si facut. Dau negativ din cap cand imi ceri iertare, cuvintele fetei fiind ca un pumnal pentru inima mea pe care tot nu o simteam batand. Ma simteam ca un mort viu...M'am dat cativa pasi in spate, fugind din locul ala. Cum spusese si fata, nu era nevoie de mine aici, nicaieri nu era nevoie. AM plecat in fuga de'acolo, lasandu'va sa va continuati partida de dragoste, urcand inapoi in camera, incuindu'ma in ea. Priveam inainte, respirand cu greutate, continuand sa plang caci ma simteam al naibii de inselat si de mizerabil. Chiar sub ochii mei ai sarutat'o, si i'ai spus a o vrei cum si mie imi spuneai si nu'ti pasa deloc ca mai eram si eu acolo!

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 2:05 pm

Se apropie pana cand acesta fugise, claritatea lui Jack revenind insa partiala. Realizand ceea ce tocmai facuse si auzindo pe fata ce il chema inapoi, se uita nervos catre ea, abtinandu-se cu greu sa nu dea in aceasta. Urca scarile, apropiindu-se de usa lui Kiru. Ridica mana pentru a bate in ura insa si-o retrase, stiind ca avea sa inrautateasca lucrurile.Isi sprijini umarul de usa, muscandu-si buza.Isi lasa corpul sa ii coboarepana ajunse pe podea, lasandu-si capul pe spate. Ii parea rau pentru ceea ce facuse, insa cand era beat , in astfel de situatii, ceda si nu realiza.De asta si nici nu bea atat de des pe cat doreau ceilalti.Se droga si fuma, rezumandu-se la astea.
-Kiru. Deschide usa , te rog.
Mormai, oftand dezamagit de propria persoana:
-N-am..n-am realizat . Si acum sunt ametit . Stii foarte bine..ca .. eu pe tine te iubesc.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 2:09 pm

Auzindu'ti vocea atat de aproape de usa, ma indepartez imediat de ea, privind confuz suprafata de lemn a acesteia, inghitindu'mi propriile susprine. Dau incontinuare negativ din cap, parca vrand sa ma conving ca asta nu era realitatea. Nu mai aveam incredere in cuvintele tale, mi'ai dovedit deja ce eram eu mai exact pentru tine: doar o distractie, si nimic mai mult
-Pleaca! Lasa'ma in pace! Du'te si trageti'o cu aia! Ma iubesti pe naiba!
Tip eu la tine dupa ce'mi fac curaj sa rostesc acele cuvinte, fiind exact ce gandeam si exprimand furtuna din sufletul meu. Imi iau lucrurile din camer,a si anume telefonul si cu cheile pe care le aveam tot timpul la mine, gandindu'ma cum sa scap mai repede din casa asta fara sa dau ochii cu tine

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 2:14 pm

Auzindu-l inghiti in sec, muscandu-si buza inferioara din cauza sentimentului puternic de vinovatie. Remuscarile il mustrau si nu dorea sa se sfarseasca astfel.
-Iarta-ma Kiru! Pana nu ma ierti nu plec de aici. Si nu vreau nici tu sa pleci!

Zise din nou, insistand pe acest lucru.Isi luase telefonul spunandu-le sa blocheze orice iesire inafara curtii, vrand sa il blocheze asta doar pana ii cerea scuze personal. Se ridica in picioare, vazand ca Ami urca scarile:
A:-Ce imatur din partea lui.
-Ami taci..

Zise incruntandu-se dea dreptul nervos, continuand sa bata in usa. Incerca sa o deschida, cu toate ca n-avea sanse. Daca era o usa normal o spargea, insa caeasta era termopan, din fier. Ofta respiratia fiindu-i neregulata, fiindu-i frica de faptul ca-l va pierde.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 2:19 pm

Privesc pe geam, observand ca toate iesirile imi erau blocate, asta din cauza stupidului de telefon pe care l'ai dat. Nu vroiam sa aud nimic din partea ta, nici o scuza, absolut nimic. Vazusem bine cat de rau iti parea, de'asta nu ai rezistat sa te culci cu mucoasa aia. SI mai ziceai de mine ca sunt pusti, pedofilule! Imi sterg lacrimile de la ochi insa in zadar, caci unele noi isi faceau mereu aparitia. Daca nu puteam sa ies pe usa,a tunci as fi gasit o modalitate de'a sari geamul si aveam eu sa ma gandesc cum sa'i conving pe gardieni sa'mi dea drumul insa, cu operatia asta, slabe sanse aveam sa reusesc sa fac o aterizare perfecta. Privesc spre usa, inghitind in sec, deschizand geamul. Imi scot capul afara pentru a vedea mai bine ce optiuni am insa era mult prea sus. Injur printre dinti, inchizand geamul la loc. Ma apropii de usa, deschizand'o si iesind fulger din ea, indepartandu'ma cat mai mult si cat mai departe de voi doi, fara a va da macar ocazia sa ma priviti si fara a va privi nici eu

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 2:24 pm

Intr-un moment de neatentie, Kiru trecuse pe langa el, sperand ca macar de data asta Ami sa il ajute. Vazand ca trecuse pe langa ea, aceasta facandu-i loc sa coboare scarile, ramase uimit, facand un pas inapoi.
-De ce dracu' l-ai lasat? Unde e Andreas? Sa inchida cineva naibii usa!
Tipa, simtindu-si inima pulsand in intreg corpul, sangele fiindu-i acum un lichid daunator. Cobora scarile insa isi aduse aminte ca ii trimise pe toti sa blocheze iesirile, usa fiind libera. Isi dadu cu palma peste frunte, injurandu-se si regretand ceea ce facuse. Din pacate nu era instare sa se mai miste,cazand in genunchi, sperand ca cineva sa il opreasca doar pentru a-i explica. Fara el viata sa nu avea rost, cel putin nu acum.
-Ami. Du-te..du-te in camera ta.
A:-Dar scum..
-Pleaca am zis!
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 2:31 pm

Cum eram foarte descurcaret si analizam situatiile intr'o fractiune de secunda, gasind mereu o cale de iesire, asa am procedat si acum, observand ca o iesire nu era blocata. Multi ma asemanau cu o vulpe sireata insa, asta se datorita si faptului ca eram micut si rapid, putand sa ma strecor si sa scap de oricine. Ies imediat din casa, trezindu'ma in curte, privind fugitiv in jurul meu. Atata timp cat namilele alea doua pe care le vazusem la intrare nu ma opreau, puteam scapa repede aici si sa uit totul. Aveam un prieten in zona asta si cu siguranta aveam sa ma duc direct la el daca scapam de'aici, iar de'acolo direct acasa. Imi stergeam incontinuare lacrimile, blestemand viata asta si ziua in care m'am indragostit, ca na, prostul de mine nu putea sa ramana la fel ca inainte: indiferent si rece. Nuuu, a tebuit sa'i dea tipului inima pe tava. M'am apropiat de poarta, fiind singura iesire dupa cate observam, si mai observam ca nici nu era pazita, deci era un lucru bun

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 2:54 pm

Nu-si facea mari speranta in relatia cu acesta, dand ordin sa elibereze orice iesire si sa se intoarca in casa: doar principala sa fie pazita, pentru ca asa era normal. Urca scarile cu greu, intrand intr-una din camerele de la etajul doi,trantindu-se in pat. Se simtea aiurea si n-avea ce sa faca in legatura cu asta. Ofta usor nemultumit si cu mustrari de constiinta, muscandu-si buza inferioara. Intr-un moment de pierdere, s-a apropiat de dulapul propriu,deschizand sertarul si scotandu-si seringa. Avea sa rezolve asta prin vechea cale, sa paraseasca pamantul spiritual si nu fizic. Trase aer in piept, bagand in intreaga seringa lichidul incordandu-si mana si lasand ca drogul sa ii patrunda in vene, amestecandu-se cu sangele si simtind cum acesta il invaluia intr-o stare de somnolenta. Totul continua sa se invarta cu el, taraindu-se cu greu pana la usa si inchizand-o, tipand ca nu vrea sa fie deranjat. Scoase o alta seringa din sertar , avand aceeasi intentie : de a si-o baga in vene, lucru ce a si facut-o.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 3:08 pm

Rasuflu usurat cand am ajuns in fata portii, stiind ca de'acum nu mai era mult si as fi scapat din iadul asta. Cine naiba ma pusese sa vin aici si mai ales, cine ma pusese sa am incredere in cuvintele tale si in tine. Mai bine te'as fi refuzat din prima clipa si gata, decat sa vad scena aia groaznica ce m'a facut sa ma simt atat de nasol si de penibil. Ce era in gandul nostru? Doi barbati impreuna n'aveau nici o sansa. Cand sa dau sa ies pe poarta, imi simt corpul prins de o mana puternica, facandu'ma sa ma intorc. Il cunosteam pe tipul asta, il vazusem la poarta cand am intrat. Ii spun sa'mi dea drumul si sa ma lase sa plec insa acesta refuza, luandu'ma pe sus, punandu'ma pe umarul lui, spunandu'mi ca ma va duce la tine imediat. Incep sa ma zbat si sa'l lovesc cu pumnii in spate, insa parca as fi lovit intr'un perete nu intr'un om. Injur ceva printre dinti, fiind de'a dreptul nervos ca toti ma puteau manevra cu o atata usurinta, tipand la el ca nu vroiam sa ma duca nicaieri, si sa ma puna jos, insa in zadar ca tot la tine m'a dus, spunand ceva de genul ''Lui Jack nu'i place cand lucrurile nu ies ca el, si mi'a cerut sa te prind''

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 3:14 pm

Avea seringile langa el,la fel si doza folosita ce zacea pe podea rasturnata. Ofta, lasandu-si ochii sa i se inchida obositi, moment in care isi auzi usa trantindu-se de podea. Si-i deschise lent, privindu-si doi dintre oameni cu Kiru. Ofta, facandu-le semn sa se retraga, dupa care incerca sa se ridice insa nu reusise, aruncand seringile sub dulap astfel incat sa nu il creada atat de vulnerabil datorita despartirii lor:
-Nu ...mi-mi-ai dat sansa, de a-ti ..de a-ti spune nimic.
Murmura, lasandu-si capul pe spate, stramband din buze. Dadu indiferent din umeri ducandu-si mana intepata la spate, pentru a nu lasa niciun detaliu sa atraga atentia.
-Stiai ca te iubesc. Si n-as fi facut asta. E la alegerea ta totul.
Spuse cu vocea stinsa, privirea fiindu-i lipsita de viata si ochii usor umflati si rosii datorita drogului.
-De fapt. Aici incheiem totul, nu?
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 3:23 pm

Imi venea sa'l iau la omor pe ala care m'a adus aici insa m'am abtinut, indreptandu'mi privirea spre tine, expresia mea fiind serioara ca in trecut. Degeaba incercai sa te ascunzi, sa ascunzi faptul ca te'ai drogat. Am vazut mult mai repede decat ai ascuns tu toate alea. Stramb usor din gura, privind in directia opusa. Te ascultam, repetandu'mi in minte sa nu te cred
-Vorbesti numai prostii!
Tip nervos la tine, lasandu'mi parul sa'mi ascunda din nou ochii, stand cu capul usor aplecat in fata ca sa nu te mai vad in starea aia caci stiam ca era numai vina mea, insa tu gresisei cu mult mai mult
-Spui intr'una ca ma iubesti insa pentru tine nu sunt decat o forma de distractie, o jucarie. Iar cand m'am stricat, te'ai dus sa te joci cu altceva. Cum a fost? O fata e mult mai buna decat un baiat nu? Pielea ei e mult mai fina, miroase mult mai frumos, si ti'o usor sa i'o tragi. Spuneai ca m'ai tine langa tine si cu forta ins avad ca numai vorbele sunt de tine
Ma intorc cu spatele la tine caci un nou sir de lacrimi mi'au aparut iar pe obraji si nu vroiam sa mai vezi asta. Aveam de gand sa revin la vechiul eu, caci macar asa nu mai eram luat de fraier
-Degeaba m'am amagit cu gandul ca voi fi mereu cu tine... pana la urma nu'i nici un viitor intr'o legatie de'acelasi gen. Tot ce regret e ca ti'am intins inima mea pe tava, trupul si sufletul, iar tu le'ai dat in schimb pentru mucoasa aia....

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 3:32 pm

Ascultandu-l ii venea sa se ridice revoltat de jos, insa muschii i-au cedat din momentul in care lichidul i-a patruns in intreg corp, extinzandu-se.Isi inchise ochii, stramaband din buze.Intr-adevar daca ramanea langa el avea sa sufere, de aceea mai bine renunta la brunetul sau. Il iubea mai presus de dorinta de a fi langa el. Ofta, nestiind daca asta ar fi cea mai buna alegere, insa nu era instare de mai mult.
-Mucoasa aia e Ami. Trecand peste, Kiru, n-am de gand sa te las sa traiesti cu aceasta conceptie. Voi face tot posibilul sa afli cum a fost de fapt situatia, iar dupa ma voi retrage. Viitorul nu ne va mai lega. Relatia noastra aici se incheie.Acum ma bazez pe adevar si nimic mai mult.
Murmura, ducandu-si mana sanatoasa pe podea, sprijinindu-se in ea si ridicandu-se in picioare, genunchii tremurandu-i si claritatea disparand treptat.
-Cred ca in mine si stiu ca nu sunt vinovat.Sunt sigur pe sentimentele mele si stiu ca ale tale nu se pot schimba atat de usor.
Zise, pasind spre el, sau spre iluzia sa, ridicandu-si mana pentru a-l atinge. Nici el nu stia care dintre cei ce ii vedea era Kiru.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 3:40 pm

Ma intorc cu fata la tine dupa ce mi'am sters lacrimile, incruntandu'ma cand m'ai corectat in legatura cu fata. Mie imi spuneai mucos si pusti, si altele insa ea era Ami pentru tine, nu?
-Voi trai cu ce conceptie vreau eu. Stiu bine ce'am vazut si stiu bine ca nu tu erai cel fortat sa faci chestia aia. Te'am auzit cu urechile mele spunandu'i MUCOASEI ''te vreau''. Te'am vazut oferindu'i aceleasi saruturi pe care m'i dadeai mie. Te'am vazut dezbracand'o fara pic de rusine sau mustrare de constiinta. Era clar ca nimeni nu te obligase sa o faci cu ea, si era clar ca fata nu suferea deloc. Sa inteleg ca era obisnuita cu chestiile astea? Este si ea, cumva, un Sebastian-doi? Normal, iti vine foarte usor sa inchei totul. M'ai avut de cate ori iti era pofta si a vrut muschiul tau iar acum cand vezi ca mucoasa este dispusa sa'mi ia locul ma arunci la gunoi. Lasa, nu'i nimic, e logic, trebuia sa ma astept la asta. Cine ar vrea un barbat drept iubit? Nimeni! Nu'ti face griji, sunt doar o papusa, papusile n'au sentimente
Spun de'a dreptul nervos, descarcandu'ma. Iti intorc spatele, apucand clanta usii, insa a naibii era incuiata

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 3:47 pm

Ascultandu-l isi duse o mana pe umarul acestuia, mai mult sprijinindu-se pentrua ramane pe picioare. Isi lasa mana libera pe talia lui, apropiindu0i corpul de a-l sau si strangandu-l pentru a nu-l lasa sa scape:
-Te iubesc Kiru. Iarta-ma.. am fost un prost, iarta-ma!Nu ma obliga sa renunt la tot ce tine de noi.
Zise sarutandu-l pe crestetul capului. Nu dorea asta, nu dorea ca ceea ce ii lega sa dispara printre reprosuri si prejudecati total penibile. Elil iubea, insa cand bea nu era constient de nimic, nici chiar acum cand s-a drogat, astfel incat nici pe picioare sa nu se poata tine.
-Imi acorzi inca o sansa, o ultima sansa Kiru?
Intreba,plimbandu-si mana de pe talie pe spatele sau, de-a lungul coloanei sale vertebrale. Nu stia de ce gandea asa, era vina lui, insa tinea la el. Putea foarte bine sa continue actul daca tot nu-i pasa, nu?
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 3:56 pm

Imi indrept privirea spre tine cand simt ca m'ai strans atat de tare in brate, ascultand ce aveai de spus. Oftez adanc, simtind cum aproape ca explodam de draci, in viata mea n'am mai simtit atata gelozie in sufletul meu. Nici nu stiam ce sa fac, imi era teama sa te pierd, sa inchei totul aici insa imi era si teama ca, daca as fi acceptat, m'ai fi inselat din nou. Imi ascund chipul la pieptul tau, oftand din nou, parca asa incercand sa ma descarc si sa fac ca acele imagini si ura ce'o simteam in suflet sa dispara. Nu aveam incotro, te iubeam prea mult ca sa spun nu
-Bine, fie. Insa asta e ultima sansa pe care ti'o acord. Asculta'ma cu atentie si baga la cap: nu voi uita ce'ai facut azi, insa daca asta se va mai repeta o singura data, n'ai sa ma mai vezi vre'odata in viata ta
iti simteam mana ce umbla in voie pe spatele meu insa te'am lasat in pace, gandul meu fiind la mucoasa aia. Ahhh, jur ca daca puneam mana pe ea o incurca rau de tot, mai ales pentru comportamentul si cuvintele ei. I'as fi aratat eu cine era in plus aici si penibil

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 4:01 pm

Vazand ca ii acorda o ultima sansa,zambi slab,indepartandu-se usor cat sa il sarute , atingandu-i buzele cu ale sale pret de cateva secunde. Inca vedea in ceata de aceea se retrase,inclinandu-si capul intr-o parte:
-Hai cu mine in pat. Ai nevoie de odihna.
Murmura, piciorul drept cedandu-i si cazand in genunchi, scapand un zgomot infundat. Nu il durea atat de tare incat sa tipe, insa cu o vanataie tot avea sa se aleaga. Isi duse mainile pe podea incercand sa isi regleze respiratia insa nu reusea, aceasta fiind cu mult mai rapida si sarcadata.
-Eu. Du-te in camera de langa, vin imediat. Asta nu ...nu e ...cea mai potri-vita.
Incepu sa se balbaie, incercand sa isi revina, insa drogurile ii faceau capul sa plesneasca de durere, corpul fiindu-i vulnerabil. Nu dorea ca si kiru sa il vada astfel, de aceea inventase prima scuza ce ii veni in minte.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 4:07 pm

AM marit speriat ochii cand ai cazut, lasandu'ma in genunchi, la nivel cu tine, tinandu'te cu mainile de umeri. Ma incrunt, dand negativ din cap la ceea ce ai spus, cuvintele tale enervandu'ma pe moment. Asta iti trebuia daca te afundai in drogurile alea blestemate
-Nu ma duc nicaieri si in nici un caz nu te las aici singur. Haide, voi avea eu grija de tine
Spun ridicandu'ma de jos, ajutandu'te si pe tine sa te ridici. Te sprijin de corpul meu, ducandu'ti o mana dupa gatul meu, iar eu una dupa talia ta. Si camera asta avea pat asa a era super, deci nu trebuia sa te car mult. Te intind pe pat, oftand adanc, gandindu'ma ce as putea face sa te scot din starea asta ingrijoratoare, amintindu'mi ca, atunci cand tu m'ai violat atunci, efectul drogului s'a destul destul de repede, doctorul spunandu'mi odata ca placerea si adrelina anihilau efectul drogurilor
-Ummm... nu'mi vine sa cred ce voi face... incearca sa stai locului, bine?
Te deschei la pantaloni si ti'i dau jos, la fel si cu boxerii, apucandu'ti mandria, incepand sa ma joc cu ea, inghitind in sec caci habar n'aveam cum sa fac mai bine chestia asta

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   

Sus In jos

I still don't have a title
Sus 
Pagina 10 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Locuinte :: Hotel-
Mergi direct la: