AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

I still don't have a title

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
Kiru

Data de inscriere : 12/06/2011

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Dum Iun 12, 2011 9:58 pm

Strang din ochi cand incepi sa apesi atat de mult, mai ales cand imi musti sfarcul, fara a ma putea abtine de la a mai scoate inca un geamat. Mandria mea incepea sa se intareasca din ce in ce mai mult si devenea dureros, dureros caci imi ranea mandria propie, ma facea sa par atat de vulnerabil in fata ta. Te privesc incruntat, groaznic de nervos cand scoti acele cuvinte pe gura, venindu-mi sa'ti trag una ca lumea insa momentan nu puteam sa te ating cu nici macar un deget
-Vezi sa...nu. Mai bine mor decat sa fac asta!
Spun groaznic de nervos insa tenta de excitare si de rusine se putea citi cu usurinta in vocea mea. Toate atingerile tale ma inebuneau pur si simplu si habar n-aveam cum voi scapa din asta

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Dum Iun 12, 2011 10:04 pm

Auzindu-i refuzul de a rezolva singur,ranji la fel de larg muscandu-si buza.
-Asta ar insemna ca tu contezi pe ajutorul meu.
Spuse cu o tenta de ironie in voce.Isi lasa mana pana la fermoarul pustiului, deschizandu-l si necajindu-l doar pentru ca il lovise.Il saruta apasat pe buze,nedandu-i oportunitatea de a participa,lasandu-si buzele pana la abdomenul acestuia.Isi trecuse limba peste acesta scriindu-si cu saliva initiala.
-Daca nici dupa asta nu vei fi al meu,atunci nu stiu ce altceva.
Mormai dandu-i blugii jos, lasandu-se la nivelul acestuia si sarutandu-l boxerii,pe varful slabiciunii sale, stiind ca acest lucru il face vulnerabil in propriile brate:
-Ce zici pustiule?Iti place ipostaza asta?Acum primesti, nu cum spuneai ,dai! Si poti fi sigur ca nu te voi lasa.
Zise cu tonul caracteristic lui, strecurandu-si mana in boxerii acestuia si atingandu-i mandria cu degetele
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Dum Iun 12, 2011 10:11 pm

Daca as fi putut sa imi ascund capul de rusine in pamant ca strutii, as fi facut-o imediat. Niciodata nu fusesem pus intr-o astfel de ipostaza si im i era imposibil sa scap. Aveam in minte atatea planuri si nu puteam sa pun nici macar unul, oricat de misc ar fi fost, in practica, fiind mult prea slabit pentru asta. Starea de excitare nu vroia sa ma lase deloc, ba chiar crestea in intensitate din ce in ce mai mult si ma scotea din sarite. Strang tare din ochi cand ma saruti in halul, vrand sa-mi misc capul insa terminasei pana ce eu as fi reusit. Inghit in sec cand iti scri initiala, vrand parca sa-mi rup acea bucata de piele. Iti marcai teritoriul prea mult pe trupul meu si ma simteam ca si cand ti-as fi apartinut si nu vroiam asa ceva, mai ales ca tu deja credeai chestia asta. Maresc ochii cand incepi sa ma tachinez, scapand un geamat infundat cand imi atingi mandria, intregul meu corp incepand sa vibreze
-Ince...teaza... lasa-ma in pace! Nu sunt si... nu voi fi al tau niciodata!

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Dum Iun 12, 2011 10:20 pm

Ofta in momentul in care observa ca pustiul inca se impotrivea,dand negativ din cap.
-Nu poti si tu sa fii un copilas cuminte?Lasa-ma pe mine,oricum nu ai ce face.
Spuse asezandu-si corpul asupra lui,ridicandu-si genunchiul astfel incat sa ii apese mandria,acum ca era in boxeri pustiul avea sa simta mai bine atingerile lui Jack. Isi duse capul spre locul muscat,observand ca acesta se invinetise usor , moment in care stramba din buze. Isi lipi buzele de locul respectiv, sugandu-i pielea.Nu dorea sa se supare pustiul pe el,dar intrecuse limita de data asta.Ii ridicase trupul odata cu al sau,pozitionandu-ipeste picioarele sale si aplicandu-i o serie de saruturi ce tineau de la maxilar pana la unul dintre sfarcurile ce erau deja intarite.
-Reactionezi bine!Esti un adevarat pervers pustiule,trebuie sa recunosti.Mai ales aici..
Spuse,ducandu-si din nou degetul pe mandria sa,dand pozitiv din cap
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Dum Iun 12, 2011 10:27 pm

Nu ma puteam opri din a scoate geme infundate caci ma chinuiam sa le opresc din a se auzi prea tare si clar insa imi era chiar foarte greu. Fiecare atingere a ta ma excita, fiecare cuvant imi facea trupul sa vibreze si mai mult iar mandria mea era deja intarita la maxim. La naiba cu cine a inventat drogurile astea bune de nimic. Din cauza lor eu eram acum la apogeul rabdarii si-mi era o rusine de simteam ca mor. Strang cearsaful intre pumni cand iti pui picioarul in locul ala, fiind si mai greu pentru mine acum. Cum gatul meu era puctul G, imi venea sa urlu de ciuda ca ma lasam asa de usor manevrat. Imi pun mainile pe umerii tai cand ma ridici, inchizand ochii cand iti simt atatea saruturi. Eram extenuat de atata incercare sa nu-ti fac pe plac asa ca am last-o balta, oricum nu aveam cum sa scap. Scot un geamat perfect cand imi atingi mandria, privindu'te cu ochi'mi plini de dorinta, arzand puternic in acea culoare ciudata, chipul meu fiind rosiatic, mai ales obrajii. Pervers? Nu as fi fost atat de pervers in situatia asta daca nu era drogul ala de vina, ci te-as fi luat sigur la bataie

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Dum Iun 12, 2011 10:35 pm

Stiind ca asupra pustiului acesta nu avea sa-si faca mutl timp efectul, il intinse din nou pe pat, dandu-si jos blugii skinny, asupra carora a avut probleme din simplul fapt ca erau mult prea mulati.Si-i aruncase dezordonat prin camera, apucand marginea boxerilor pustiului cu dintii si lasandu-i usor in jos, sarutandu-i talia. Ii placea caldura emanata de corpul acestuia, atingerile lui. Numai gandul il infierbanta! Isi duse una dintre maini la nivelul fundului sau, apasand lent cu un deget astfel incat sa poata intra in el. Cu toate ca avea dorinta de a-l face sa regrete, ii era mila, avand in vedere ca era prima lui oara. Trebuia sa recunoasca ca era al naibii de stramt acolo dar ii placea. Ii acaparase buzele intr-un sarut, la care vroia sa participe si el. Intre timp, incepu sa isi miste degetul in trupul acestuia fara vreo urma de retragere sau remuscare.
-Imi place modul tau de a reactiona!
Exclama, marind numarul de degete,penetrandu-l cu doua degete,mentinand ritmul

Ultima editare efectuata de catre Jack in Dum Iun 12, 2011 10:42 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Dum Iun 12, 2011 10:41 pm

Intins acum pe pat, stiam ce va urma si parca ma pregateam sufleteste. O mai facusem virgini si aia mereu imi spunea cat de mult ii dureau si ma intrebam daca la fel de mult avea sa ma doara si pe mine. Intrebare foarte retorica, avand in vedere ca in momentul in care m-ai penmetrat cu un deget a inceput sa ma doara, atat de mult incat am scancit, strangand din ochi. Durea destul de rau si era vorba doar de un deget. Cum avea sa incapa mandria lui, care nu era deloc mica dupa cate observam, intr-un loc atat de stramt? Adica eu reuseam la altii insa acum, din ipostaza asta, mi se parea absolut imposibil. Ca sa mai uit de durere, iti raspund pasional la sarut, drogul ala furandu'mi toate mintiile, altfel n'as fi facut in viata mea asa ceva cu unul care, practic, ma viola. Inghit in sec cand vorbesti, marind ochii simtind inca un deget in mine, acum chiar fiind si mai dureros
-Inceteaza! Ma doare, scoate'le!

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Dum Iun 12, 2011 10:50 pm

Auzind faptul ca-l doare ii acaparase din nou buzele intr-un sarut,continuand sa isi miste degetele inauntrul sau,pentru a-l pregati din timp.Isi scoase lent degetele din el,muscandu-i buza inferioara.Si-ar fi dorit sa se poata opri aici dar corpul ii cerea mai mult.
-Linisteste-te pustiule!
Spuse pe un ton scazut,trecandu-si limba peste buzele acestuia si prinzandu-i-o pe cea inferioara cu dinti.Isi dase si el boxerii jos pentru a numai lungi momentul,intorcandu-l pe baiat cu spatele lipit de abdomenul sau, pozitionandu-si-o si penetrandu-l lent.Se simtea la naibii de bine,avand in vedere ca era virgin. Isi musc buza inferioata sarutandu-i cu ardoare gatul.Se obstinea cu greu sa nu geama, simtindu-se pe culmile extazului. Odata penetrat in intregime se oprise cateva secunde pentru a-i oferi pustiului oportunitatea de a targe aer in piept, facandu-i o favoare. Nu trecuse insa niciun minut, incepand sa se miste, gatuit de emotie,sau mai bine spun de extaz.
-Ah!La dracu'!Ce bun esti pustiule!
Mormai printre buze continuand sa se miste, pasandu-i totusi de durerea baiatului, pentru el fiind un simplu baietel. Nu putea sa il considere barbat.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Dum Iun 12, 2011 10:59 pm

Deja eram prea obosit pentru a mai comenta ceva iar durerea aia parca nu-mi dadea pace. Ma speria si eu nu erma prea usor de speriat. Nu vroiam s-o fac cu el, cu unul care nu-i pasa de mine ci vroia doar sa profite. Cum si eu ma purtasem cu ceilalti frumos asa asteptam si altii sa se poarte in astfel de momente insa, se pare ca era imposibil cu blondul. Strang din ochi cand iti scoti degetele din mine, fiind mult mai bine insa, cand vad ce faceai, un nod mi se puse in gat iar inima imi batea puternic. Aveam sa simt o durere si mai groaznica iar asta ma ingrozea. Suportam foarte bine orice fel de durere insa asta mi se parea prea mult. Te priveam cu ochi rugatori sa incetezi atunci cand mi-ai muscat buzele insa, cand m-ai intors, era deja mult prea tarziu. Cand ma penetrezi, las un tipat de durere sa se auda, nu prea exagerat insa tipat se putea numi. Pana cand te-ai dus pana la capat, am crezut ca traiesc un cosmar dar cand te-ai oprit, am rasuflat usurat, insa nu pentru mult timp caci incepusei deja sa te misti, iar aceea durere reveni mult prea repede. Continuam sa scancesc, abtinandu-ma de la a mai scoate sunete de durere caci macar sa fiu puternic vroiam sa arat daca demnitatea imi lipsea acum. Imi las capul aplecat in fata, incercand sa ignor ceea ce spuneai, simti cum lacrimi mi se scurgeau la colturile ochilor. Nu-mi venea sa cred ca plang insa nu ma puteam abtine, corpul meu ceda cu fiecare penetrare pe care mi-o aplicai

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 13, 2011 11:24 am

Nu dorea sa-l raneasca,nu pe el, pusti dominat de o substanta simpla.Isi lasa mainile in jurul taliei brunetului continuand sa-i sarute gatul. In momentul in care observa lacrimile acestuia, ii lasa capul pe spate, sarutandu-i-le fiindu-i greu sa le tina pasul.
-Ti-am.. spus sa.. te linistesti.
Mormai, fiindu-i greu, chiar si el depunand efort pentru a se misca inauntrul brunetului. Cu toate acestea, placerea era mai presus de el, ca fiinta. Sunetele scoase din gura acestuia ii mangaiau auzul, excitandu-l la drept. Pana in momentul de fata, Jack utiliza acelasi ritm corrpul sau cerandu-i mai mult. Avand in vedere acea dorinta, barbatul se abtinea cu greu sa nu mareasca viteza. Isi lasa gura pana la buzele brunetului muscandu-i-le usor si tragand de ele mormaind ceva imperceptibil chiar si pentru el.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 13, 2011 11:33 am

Cat as fi vrut sa ma pot ascunde de tine. Numai ideea ca ma priveai ma facea sa ma simt ca un gunoi. Asa eram acum, un simplu gunoi ce s-a lasat prea usor prada tie. Daca cineva mi-ar fi spus ca voi ajunge in situatia asta, cu siguranta intreg n-ar mai fi scapat de mine insa, acum cand ma gandeam mai bine, cand simteam durerea aia infernala, as fi preferat sa ma omoare decat sa-mi faca una ca asta. Aveam si eu mandria mea, sau mai bine zis am avut'o, iar acum ca eram ''facut'' se dusese de rapa si a fost tot la care tineam cel mai mult, singurul lucru pentru care mi-as fi dat viata. Cand imi lasi capul pe spate, privesc pierdut tavanul, ochii mei fiind lipsiti de straluci: doua abisuri verzui. Chipul imi era mai alb ca niciodata, roseala disparand caci drogul isi pierdea din efect. Acum eram eu, cel normal, insa mult prea extenuat ca sa mai pot face ceva in privinta asta, sa mai lupt ca sa scap. Te-am lasat doar sa faci ce vrei, stiind ca pana la urma aveam sa scap eu si din asta, insa lacrimile tot nu mi le puteam opri

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 13, 2011 11:40 am

Nu-i placea sa-l vada ca o simpla marioneta, un mortin mana lui. Atat de palid,tacut si lacrimile curgandu-i intr-una, de parca acestea aveau sa stearga intreg prezent. Jack isi inchise ochii dorind sa iasa din el, cu toate ca nu ajunse la apogeu si ii era al naibii de dificil . Se impinse cu putere de vreo doua trei ori, astfel incat sa grabeasca lucrurile. Bineinteles ca cel mai mare impact il avuse faptul ca el era tipul cu gura mare. Aceste miscari bruste il aduse in pragul extazului eliberandu-se in trupul brunetului, iesind lent din el. Dupa cum i-a fost dorinta, nu a continuat miscarile pentru a nu-l mai rani pe baiat. Ii mangaie chipul, intinzandu-l pe pat si invelindu-l cu primul lucru ce ii venise in mana.
-Acum numai poti spune ca nu-mi apartii. Atingerile mele te vor urma pana in mormant si , cine stie, poate si dupa.
Mormai, trecandu-si degetele peste abdomenul acestuia, sarutandu-i ochii.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 13, 2011 11:48 am

AM tipat tare cand ai facut acele miscari groaznice in mine si cand ti-ai dat drumul. Nu eram deloc obisnuit cu caldura acele substante ce ma umplea. Ma speria si imi dadea fiori pe sira spinarii. Inghit in sec cand totul s-a terminat, inchizandu-mi extenuat ochii, simtind ca, daca nu m-ai fi intins in pat, as fi lesinat sigur. Nu mai simteam ca aveam suflet in mine, ma simteam ca un mormant gol, profanat de niste cautatori de comori. Simtindu-ma invelit, incerc sa ma calmez desi abia puteam respira, simtind ceva umed la fund, probabil sange. perfect, numai asta nu-mi trebuia mie acum. Cand iti simt iarasi atingerile, nu am mai reactionat in nici un fel, nu mai eram in stare, insa in mintea mea zacea frica, repetandu-mi sa pelci de langa mine, sa nu ma mai atingi, ins anu am putut pronunta. In momentul in care buzele tale mi-au atins ochii, lacrimile au inceput sa curga din nou
-Sper sa... mori... pentru asta...
Atat am mai putut spune si am cazut intr-un fel de lesin sau de somn profund

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 13, 2011 11:57 am

In momentul in care ii ascultase aparenta dorinta, ofta , dorind sa ii spuna ceva insa pustiul numai era momentan disponibil sa il asculte. Il saruta scurt pe buze, lasandu-i pe noptiera pastile pentru dureri, bineinteles astea fiind masura de precautie. Se pare ca trebuia sa il sune pe Tom , pentru ca pustiul sigur n-avea sa ii mai faca tatuajul. Dar bineinteles, cum il stia Tom sigur apelase deja la un alt barbat specializat in tatuaje. Ofta, inchizand usa in urma sa nedorind sa se uite in urma. Nici chiar el nu era obisnuit sa profite de victime fara vlaga, insa brunetul era o exceptie: el enervase si corpul lui arata al naibii de bine. Se intoarse in camera sa, trantindu-se epuizat in pat ranjetul malefic dainuindu-i pe fata. Se simtea atat de bine. Daca tipul il cunostea cu siguranta numai reactiona astfel; Jack era obisnuit sa se aventureze si ceea ce i-a starnit interesul a fost ca un mic pusti a fost si este capul mafiei. Acum astepta sa vada daca acestea se va tine de cuvant si va trimite oameni pe urma lui.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 13, 2011 12:14 pm

Cred ca dormisem mai bine de jumatate de zi si as mai fi dormit daca Tom nu ar fi venit la mine sa-mi aduca aparatul si sa ma gaseasca in starea aia. Cearsaful era patat de sange, considerabil, lucru ce-l sperie, crezand ca eram mort. M-a trezit disperat si eu eram inca obosit, iar toat oasele, mai ales spatele si fundul ma dureau ingrozitor. Ma intreba cum de-am ajuns in halul ala insa nu i-am spus nimic. Nu ma mai simteam in stare sa vorbesc. Il imping de langa mine, vrand sa raman singur. Nu mai vroiam sa vad pe nimeni in preajma si nu mai vroiam sa fiu atins de nimeni si nici la spital nu vroiam sa ma duc. Ma genuiesc in cearsaful cu care eram acoperit, inchizandu-mi ochii, mintea mea fiind goala. Nu ma puteam gandi la nimic, atat de tare ma durea si atat de imputit ma simteam. Inca iti simteam mirosul pe intregul meu corp iar samanta ta inca era in mine. Tom lasa pachetul pe birou si pleca, fara tragere de inima, stiind ca nu are cum sa ma scoata din starea asta prea curand. Momentan, as fi vrut ca timpul sa stea in loc pentru mine, si, poate, sa revin la cum am fost insa parca o parte din mine lipsea. Sa o fi luat oare tu?

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 13, 2011 12:21 pm

Se ridica din pat in momentul in care auzise batai in usa,stiind ca e Tom , cunoscandu-i stilul de disperat. Intoarse cheia astfel incat sa se inchida, oftand:
- Nu am chef de explicatii! Pleaca pana nu te mai iau si pe tine o data! Si nu glumesc Tom, pleaca!
Tipa cat sa il auda, acum enervandu-l la culme ceva... dar nu stia ce. Se trezise cu niste nervi ce l-ar putea pune sa ascunda explozibile in intreg hotel.Isi lasa capul pe spate, sprijinindu-si corpul de perete. Stia ca este insolent si rece, dar astea erau de aparenta. Oricum, nu avea chef de mustrari de cunostiinta , de aceea se indrepta spre bagaj, cu intentia de a pleca.
-Tom, stiu ca inca esti acolo. Du-te si adu-mi masina folosindu-te de cheile pe care ti le-am dat de rezerva!
Mormai, stramband din buze.Il stia pe Tom mai bine ca oricine si era sigur ca in momentul de fata avea sa ii reproseze multe lucruri.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 13, 2011 12:29 pm

Continuam sa stau intins in pat. Priveam inainte, pierdut si ganditor. Acum ma gandeam la tot ce fusese. Tipul ala cred ca era scapat de la nebuni, altfel nu mi-as fi putut explica. Multi imi spusesera ca ar fi vrut sa o faca cu mine insa niciodata n-am ajuns sa fiu violat. Imi trec o mana prin parul usor umed de la transpiratie, oftand adanc in sinea mea. Parca imi pierdusem vocea, nu puteam scoate nici un sunet si nici nu vroiam sa fac. Vroiam doar sa stau zile in sir in pat pana cand mi-as fi revenit. Nici macar sa fumez nu mai simteam nevoia desi, n-ar fi stricat o tigare acum. Imi inchid ochii, sperand ca voi adormi din nou. Nici nu ma mai gandeam ca aveam tatuaje de facut, ca schitele mele nu erau terminate. Nu mai vroiam sa mai fac nici un tatuaj, asa ca aveam sa refuz sedintele promise cu ceilalti. Imi auzeam telefonul sunand in disperare, probabil era Tom insa putin imi pasa. L-am lasat sa sune incontinuare, melodia aceea parca calmandu-ma, asta pana cand se termina, sunand iarasi si iarasi

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 13, 2011 12:37 pm

Trebuia sa recunoasca, Jack nu era genul si nici persoana potrivita pentru a-si asuma consecintele faptelor sale. Indiferent de persoana, acesta pleca, fiind instare si sa-si vanda propria mama. Probabil acest lucru l-a schimbat considerabil; drogurile, relatiile cu ei din jur, capriciile usor de indeplinit pentru el. Mormai cateva injuraturi printre dinti, imbracandu-se cu niste blugi skinny verzi, un tricou negru simplu, acelasi bling , aceleasi pierce-uri. Isi scoase din bagaj pliculetul cu praf, privindu-l lung. Se abtinea cu greu, placerea la tigara stingandu-se treptat.
-Hai Jack. Mai rezista putin!
Se incuraja, ridicandu-se si uitandu-se spre dubele de politie. Isi lua bagajele iesind din camera si intrand in cea a pustiului. Nu dorea sa il nelinisteasca dar cine stie.. poate dormea.
-Ce mucos !
Mormai, stramband din buze. Numai gura era de el si Jack ii dovedise ca-l poate avea oricand, oriunde. Vazand sange pe cearsaf, inghitind in sec. Stia ca era normal dar ii era frica de el, de propria persoana. Se intinse astfel incat sa ii atinga din nou buzele, vrand sa plece cu aroma lui
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 13, 2011 12:43 pm

Nu auzisem cand ai intrat, insa nici nu dormeam asa cum am sperat, desi mi-as fi dorit foarte mult acum. Simtind cum cineva imi atingea buzele, maresc ochii si te vad, simtind din nou groaza pana in maduva spinarii. Te imping de langa mine, iar intr-o fractiune de secunda, disperat, ma cuibaresc intr-un colt al patului, stand in sezut, strangand din ochi de durere. Nu mai vroiam sa te vad, imi era teama ca iar vei profita de mine si-mi vei face rau. Momentan, inca eram intr-o stare de soc. As putea sa dau vina pe droguri caci imi era interzis asa ceva din cauza tratamentului pe care-l luasem si ar fi trebuit sa-l continui de cand facusem prima operatie la coloana. Mi-am strans genunchii la piept, puternic, ascunzandu-mi fata pe ei. Nu vroiam sa te mai privesc, spunandu-mi in minte ca nu erai aici si ca de vina era doar imaginatia mea. Inca nici un sunet n-am putut scoate din gura, tot ce vroiam era sa ma lasi in pace

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 13, 2011 12:50 pm

Vazand modul in care actionase , isi daduse seama ca prezenta lui il teroriza, lasandu-i traume actul facut.Isi trecuse limba peste buze,pastrandu-si aerul ironic si de superioritate.
-Crezi ca daca fugi de mine, vei scapa de parfumul meu.. de atingerile mele? Ti-am demonstrat ca esti al meu si ti-as putea demonstra de fiecare data!

Spuse scarbit, dandu-si seama pe urma tonul folosit. Era nervos faptul ca pustiul renunta asa usor. Unde naiba era brunetul cu gura mare si enervant? Se aseza pe pat in genunchi, imbratisandu-l strans, astfel incat sa nu aiba puterea de a-l impinge. Deja se saturase sa faca asta.
- Acum sa nu te prind cu altcineva, altfel voi avea grija atat de persoana respectiva dar si de tine. Mafia nu tine la mine pustiule! Eu plec insa imi voi lasa doi dintre oameni langa tine. Corpul tau este al meu si nimeni altul nu-l va mai avea.
Zise sigur de sine, sarutandu-i crestetul capului.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 13, 2011 12:57 pm

Mi-as fi dorit sa-ti spun cateva acum daca as fi putut vorbi, daca as fi avut puterea sa fac asta. Am simtit cum mi se oprise inima in loc cand te apropiai atat de mult de mine si cand m-ai imbratisat. Desi te impingeam, era in zadar, nu te desprindeai deloc de mine. Ascult ceea ce zici, simtindu-ma ca un simplu obiect in mainile tale. Asa ma si considerai, vorbeai de parca n-as fi fost si eu tot om, deparca as fi fost doar o jucarie la care nu vroiai sa renunti, lucru ce ma enerva foarte mult. Cine avea nevoie de oamenii tai buni de nimic? Ii aveam eu pe-ai mei de o mie de ori mai buni decat ai tai. Si daca vroiam s-o fac cu altcineva care era problema ta? O faceam cu cine vroiam, nimeni nu-mi spunea ce sa fac si ce nu, mai ales tu. Ah, de-as fi putut sa-ti spun toate aceste lucruri. Insa nu era nimic, acum taceam si inghiteam, pana data viitoare cand ne-am fi intalnit iar eu mi-as fi recapatat puterile necesare. Te las sa ma saruti, caci nu era pe buze, deci nu ma enerva atat de tare. Imi tin ochii inchisi ca sa nu te vad, intorcandu-mi capul in directia opusa cand termini

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 13, 2011 1:04 pm

Vazand ca refuza orice contact vizual, ofta avand in grija sa se ridice fara sa-l loveasca .
-Eu am plecat. Avionul meu pleaca in jur de o ora.
Mormai, stiind ca transportul avea sa fie unul important. Drogurile era bine alese, un gust rafinat. Isi musca buza luandu-si bagajul si iesind din camera, trantind nervos usa in urma sa.Habar n avea de ce il deranja comportamentul pustiului, avand in vedere ca orice ar face, brunetul numai avea cum sa scape de atingerile sale. Nici apa n-avea cum sa i le indeparteze.Ajuns in fata propria masini, ii facuse semn lui Tom sa ii deschida portiera, asta facandu-i.
-Conduci tu. Eu n-am starea necesara. Vreau si eu sa gust din coletul ala.
Spuse privind intr-o parte, fara a avea vreo tinta anume. Tom il privea cu ura fara sa ii spuna nimic, stiind ca avea sa se afle si el intr-o situatie la fel ca si brunetul. La urma urmei, Jack profitase si de el, insa asta utilizandu-se de un moment in care minte ii era lucida iar el, drogat. Deci clar, nu il obligase pe Tom!
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 13, 2011 1:12 pm

Am privit in jos pana cand ai plecat din camera mea, oftand adanc in sinea mea, bucurandu-ma ca nu mai aveam sa te vad prea curand. De-atunci, trecuse mai bine de jumatate de an iar eu imi revenisem complet de ceva vreme incoa. Casa si salonul erau ca noi acum, renovarile terminandu-se in urma cu doar cateva luni. Acum aveam o casa mare, cu un interior pur gothic asa cum imi placea mie, iar salonul era exact cum visasem mereu. Tente de rock, goth, emo si alte chestii de-astea ii dadeau un aer aparte, iar reputatia mea ca si artist tatuator crestea din ce in ce mai mult. Toti vroiau sa ii tatuez insa, ca deobicei, pe multi respingeam din cauza lipsei de timp. Acceptam doar tatuaje mari si doar ce-mi convenea si imi placea mie, doar la persoanele ce-mi creiau un anume intereses. Aproape ca uitasem de tine, culcandu-ma in ultima vreme cu cat mai multe persoane am avut ocazia, fara sa ma gandesc o clipa la ce-mi spusesei atunci cand ai plecat. Putin ma durea pe mine. De-atunci, imaginea mea se schimbase putin. Aveam parul ceva mai scurt, aranjandu-l intr-un stil total opus celui dinainte. Nu mai era atat de rebel ci era frumos aranjat ca un adevarat emo, si renuntasem la bretonul pe ochi, avand acum doar intr-o parte. Nu mai aveam probleme in a-mi arata culoarea ochilor. O zi de Luni m-a prins la salon. Pentru prima data de cand l-am deschis nu aveam decat un client, restul fiind prieteni de-ai mei, razand, glumind, si distrandu-ne impreuna, salonul fiind foarte animat astfel

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 13, 2011 1:24 pm

Timpul trecuse, avand grija de propria sa reputatie.Acum se ocupase si cu altceva, nu numai transportul de fete si droguri.Isi deschise o afacere, un club asupra caruia avea o diferita atentie. Cobora treptele avionului, revenind de unde plecase, Tom si Mark asteptandu-l. Nimeni nu stia de venirea sa pentru ca n-avea cheful necesar sa ii vada si pe ceilalti.
T:-Vad ca ti-ai facut leul pe gat.
-Da. Punctezi bine. Si ca veni vorba.. Ce mai face vechiul nostru prieten?

Tom tacu, dandu-si seama ca nu-i ascultase ordinul. Se pare ca cineva avea sa-i dea niste explicatii. Ranji larg, acestia citindu-i reactia. Jack ofta, intrand in propria limuzina cedand la rugamintile lui Mark si lasandu-l sa conduca.
-Ai voie sa intri in maxim 2 masini!
Ordona, privindu-se in oglinda. Acum arata mai diferit, modelandu-si fizicul conform starii sale.Atat de diferit , insa credea ca astfel ii sta mai bine. Isi ciufuli parul, lasandu-l pe Mark sa mearga unde doreste.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 13, 2011 1:32 pm

Imi vedeam de treaba in timp ce radeam cu restul si faceam glume pe seama lor, insa eram atent si la tatuajul pe care-l faceam caci nu vroiam sa gresesc nici macar o linie cat de mica. Nu mai auzisem de Tom de foarte mult timp, decand tu ai plecat. Chiar daca am incercat sa dau de el a fost in zadar insa, cineva imi spusese ca ma cam urmarea. Nu l-am luat in serios, crezand ca abera, ca Tom n-ar face asta niciodata. Nici macar nu stiam daca mai era sau nu in oras. Aparatul de tatuat pe care mi-l adusese acum jumatate de ani facea minuni, tatuajele mele iesind mai frumos ca niciodata. Nici spatele nu ma mai durea chiar atat de mult caci imi facusem si-a doua operatie, cu chiu, cu vai, si ma simteam aproape perfect acum. Nu mai dureaza mult si termin tatuajul, iau banii pe el si ma asez pe scaunul meu, continuand sa stau de vorba cu baietii, habar n-avand ca tu erai in oras

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   

Sus In jos

I still don't have a title
Sus 
Pagina 2 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Locuinte :: Hotel-
Mergi direct la: