AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

I still don't have a title

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorMesaj
Jack

Data de inscriere : 12/06/2011

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 4:14 pm

Vazand ca il intinse pe pat,isi inchise ochii,fara a-si da seama de intentia pustiului pentru ca nu simtese momentul in care ii dase blugii si boxerii jos. Odata ce-si duse mana pe mandria sa isi indrepta spatele, muscandu-si buzele.Nu dorea sa il lase sa faca asta, de aceea se ridica sprijinindu-se in coate, inca simtindu-si corpul parca torturat. Il trase de mana peste el, sarutandu-i buzele fara a spune ceva.
-Nu..nu vreau sa faci..sa faci asta.
Murmura,imbratisandu-l si dorind sa ramana astfel cateva minute. Avea sa isi revina intr-un final, cu toate ca mana i se invinetise usor datorita intepaturilor de ace.
-Te iubesc.
Spuse, lasandu-si mainile pe asternuturi si inchizandu-si ochii. Inima i se oprise pret de cateva secunde, incat sa cada intr-o stare de somnolenta profunda, revenind cu un ritm alert. era obosit iar drogul ii afectase circularea sangelui.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 4:34 pm

Strang usor din ochi cand ma trezesc deasupra ta, privindu'te confuz. As fi vrut sa'ti spun ca nu ma deranja insa n'am mai apucat. Am stat cuminte, nemiscat, bucurandu'ma de caldura trupului tau, tinandu'mi mainile si capul pe pieptul tau, zambind usor schitat. Auzind acel ''te iubesc'', nu reactionez in nici un fel, gandul ducandu'se direct asupra mucoasei, o mie de intrebari navalindu'mi capul insa le dau pe toate de'oparte, ramanand tacut. Observand ca ai adormit, ma ridic de pe pieptul tau, stand cu fundul in poala ta, privindu'te ganditor. Dau negativ din cap, jurand sa nu te mai las sa te atingi de prostiile alea. AM pastrat linistea ca sa poti dormi cat mai bine, coborand de pe tine, stand intins in dreapta ta. Stateam cu fata la tine, analizandu'ti chipul. Cat de usor ma lasam prostit mai nou si cat de usor am putut sa cad in plasa ta insa, odata si'odata toti pateam asta, cred.

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 4:39 pm

Nu visa, isna nici cosmar nu avea.Acum nu distingea realul de fantastic, vazand negru in fata ochilor, insa linistea in inconjura. Nu se mai simtea caeeasi atmosfera tensionata dar nici pacea nu plutea in aer ca in desenea animate. Stramba din buze fara a-si da seama de acest gest,fiind involuntar,mintea, mai exact ratiunea, fiindu-i blocata astfel incat sa se afle pe acel teritoriu unde acum el se regasea. Incerca sa se intoarca pe celalalta parte, insa la cat de vulnerabil ii era acum corpul nu reusise. Normal ca nu se enervase, deoarece el nu constientiza asta. Acum era deconectat de realitate, fiind ocupat cu propriile intentii.Nu dorise sa ii faca rau pustiului de aceea se incrimina chiar si in bezna ca il inconjura
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 4:47 pm

Cum priveam incontinuare la chipul tau, am adormit si eu fara sa'mi dau seama. Uram cand somnul ma cuprindea asa brusc, parca anuntand un cosmar de care ma temeam atat de mult. Ma rugam ca macar de data asta sa ma lase in pace, sa dispara acele amintiri chinuitoare. Nu mai vroiam sa'i vad chipul fratelui meu, chip ce semana atat de mult cu mine, ochii lui rosiatici ce plangeau intr'una. Cine ma pusese sa'i inchei viata atat de curand, cand mai avea atatea de facut si atata de gustat din placerile lumii asteia. Suspinam usor prin somn, fara sa fiu constient de asta. Momentan, inca nu incepusem sa ma zbat, inca nu visam urat insa, ma intrebam in sinea mea, oare pentru cat timp timp? Poate ca, daca erai langa mine, nu mai aveam sa visez urat. Nu'mi pasa daca nu visam absolut nimic, atata timp cat nu mai ii vedeam chipul

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 4:52 pm

Nu era nici genul care dormea mult de aceea isi grabise starea de somnolenta, trezindu0se brusc si inghitind in sec.Ochii il intepau si corpul parca ii era imobilizat, nereusind sa il miste. Capul ii plesnea de durere iar mana i se invinetise in intregime si asta pentru ca nu reusise din prima sa isi intepe vene- normal, daca era beat in acel moment. Incerca sa se ridice insa acest lucru era in zadar, chiar si miscarea capul in directia opusa era un lucru dificil de facut. Il privise pe pusti, admirandu-i trasaturile perfecte, conturul buzelor atat de nuantat. Incerca sa isi dea seama ce se intamplase, amintindu-si mici secvente , si acestea avand un efect secundar: amplificarea durerii de cap. Atunci, isi inchise ochii pentru cateva secunde, redeschizandu-i cand isi amintise ca nu respira. Trase aer puternic in piept, continuand sa se zbata pentru a reusi sa se ridice, insa ii era practic imposibil. Intr-adevar exagerase cu drogurile, cu enorma cantitate, insa acestea nu isi faceau altfel efectul, devenind oarecum imun la o doza mica.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 4:59 pm

Si inevitabil, in intunericul ce'l vedeam in fata ochilor, chipul fratelui meu imi apuru, facandu'mi inima sa se opreasca brusc, din nou, fara sa mai pot respira, pieptul meu stand pe loc. Il priveam speriat, il analizam cu atentie. Nu ma puteam trezi oricat de mult as fi vrut. El se apropia de mine, eu ma dadeam in spate insa nu puteam scapa de el. Era in fata mea, ranjindu'mi superior, ochii lui rosii stralucind parca amenintator. In mana aveam pistolul cu care'l impuscasem, acelasi spitol cu care Sebastian a vrut sa ma omoare. Nu vroiam sa'l ridic, vroiam sa'l arunc insa mana mea parca se ridica singura, indreptata spre inima lui. Ii vad buzele miscandu'se, auzind cum spunea ''Fratioare, impusca'ma'', odata, si inca o data, la nesfarsit. Eu ii spuneam nu, ii spuneam sa plece si sa ma lase insa imi apuca mana in care tineam pistolul, lipindu'l de pieptul lui, spre inima lui, spunand din nou acele cuvinte. Vroiam sa ma retrag insa eram intepenit, iar el apasase tragaciul, murind din nou, si din nou, lasandu'ma sa'l vad cum se prabusea cu lacrimi in ochi, avand mainile patate de sangele lui
-Andy...
Ii pronunt numele intr'un suspin groaznic, cu ultimul aer ce l'am avut in piept, inima mea incepand sa bata din nou, ca o isterica

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 5:13 pm

Vazand ca pustiul incepuse sa se agite, inghiti in sec, crezand ca e imaginatia sa, asta pana il aude suspinand numele cuiva. Isi simtea muschii amortiti, insa in ciuda acestui amanunt reusi sa isi intinda mana spre corpul lui, incercand sa il trezeasca:
-Kiru, Kiru
Repeta, incercand sa il trezeasca. Isi lasa mana la nivelul obrazului lui, intinzandu-se astfel incat sa ii cuprinda buzeleintr-un sarut.ii repeta numele de nenumarate ori, dorind sa se trezeasca, fiindu-i frica chiar si de cosmarul sau. Il afecta orice il ranea pe pusti, astfel incat putea simti si el.
-Hai Kiru. Ce e?
Intreba mana incepand sa ii tremure, privindu-si-o . Da, capatase acea culoarea de mov inchis, pe alocuri ce tenta de galbui. In ciuda acestui fapt, continua sa si-o miste pe obrazul pustiului dorind sa isi revina.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 5:18 pm

Maresc ochii speriat cand ma simt sarutat si'mi aud atat de des numele. Tresar usor, privind confuz in jurul meu, observand cine era cel ca imi mangaia obrazul. Incerc sa ma calmez, ducandu'mi o mana prin breton, inghitind in sec de'a dreptul satul de toate astea. Cred ca aveam nevoie de un psihiatru pana ce nu o luam razna
-Sunt bine, sunt bine. Nu'ti face griji, am visat doar urat
Spun in timp ce ma ridic in sezut, frecandu'mi tamplele. Imi indrept privirea spre mana ta, ramanand de'a dreptul socat, crezand ca inca visam insa era realitate. Iti iau cu grija mana ca sa o analizez mai bine
-Oh, doamne!!! Jack, ce inseamna asta?1 Mana ta e toata vanata. Trebuie sa'l chemam imediat pe doctor!
Spun agitat si foarte ingrijorat, privind in jur dupa telefonul tau caci tu sigur aveai numarul lui

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 5:23 pm

Vazand ca se trezeste, spunandu-i ca a fost doar un cosmar,trase aer in piept, rasufland usurat. In sfarsit totul redevenise ceea ce a fost. Observand ca isi indreptase privirea spre mana sa,adresandu-i acea remarca, ofta, dand negativ din cap:
-E..e... normal. Nu trebuie sa chemam pe nimeni.
Murmura, stramband din buze, inclinandu-si capul intr-o parte. Orice inafara sa-l vada din nou pe barbat!Il detesta pentru simplul fapt ca o inselase pe mama sa, cu toate ca era un doctor capabil de a reinavia chiar si un mort,bineinteles la figurat vorbind. Mormai cateva injuraturi printre dinti, indreptandu-si spatele insa neavand puterea de a se ridica de pe suprafata patului.Muschii continuau sa ii fie amortiti, neajutandu-l deloc acest lucru.
-Isi va reveni ea.Tu esti antidotul ei
Zise, zambindu-i larg si privindu-i din nou trasaturile fetei. Cat de perfect putea fi!
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 7:55 pm

Imi dau ochii peste cap cand te aud, bosumflandu'ma. Vorbeai din nou numai prostii. Nu stiai ce e bine pentru tine, deloc.
-Daca ar fi fost dupa mine, ti'as fi taiat direct mana. Bine ca nu am dat la medicina
Chicotesc usor, imaginandu'mi cum as fi in pozitie de doctor. Deloc placut pentru cei pe care i'as fi tratat sunt sigur de asta. Totusi, nu trebuia sa fiu doctor ca sa'mi dau seama ca mana ta nu era deloc normala. Adica era vanata toata! Si era numai vina drogurilor alora netrebnice, cu cine le'o fi inventat
-Tot cred ca ar trebui sa'l chemi pe doctor. Nu e deloc normal ce se intampla aici. Daca se agraveaza? Imi vei lua locul, si nu'ti vei mai simti nici tu mana. Haide, lasa putin de la tine si suna'l. Fa asta pentru mine, te rog
Spun privindu'te cu ochi'mi mari si rugatori

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 20, 2011 8:39 pm

Il asculta, insa ideea cu medicul i se parea o banalitate. Dadu negativ din cap, insistand cu propriul raspuns. Expresia pe care o adoptase il facu sa se simta usor incordat, nefiind un adept al acestea ducandu-se cu agndul la ochii de catel udat ce nu-i suporta.Ofta, sarutandu-l pe buze,dupa care se sprijini in mana vanata pentru a-i arata ca rezista, cedandu-i si cazand. Atunci scoase un mic tipat incontrolabil, zambind stangaci:
-Sunt bine.
Murmura, dand pozitiv din cap si abtinandu-se cu greu sa nu planga de durere. Se sprijini incotul celeilalte maini si oftand.
- Chiar nu e necesar sa il chemam.
Durerea persista, insa el nu dorea sa il vada pe barbatul acela pe care il detesta de mult timp. Ii era frica de fapt de el si de verdictul sau,avand in vedere ca mana ii era vanata in totalitate. Lucrul asta clar nu vestea o refacerea rapida, insa continua sa insite cu faptul ca nu doreste sa il sune
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   

Sus In jos

I still don't have a title
Sus 
Pagina 11 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Locuinte :: Hotel-
Mergi direct la: