AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

I still don't have a title

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
Kiru

Data de inscriere : 12/06/2011

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 13, 2011 6:21 pm

privesc noua persoana din incapere cu coada ochiului, ranjind in coltul gurii. Iubit, logodnic? Chestiile astea sunau foarte interesant. Am lasat siringa sa cada dupa canapea, astfel incat sa nu mai poti avea acces la nebunia pe care ai vrut s'o faci. Imi indrept privirea spre tine cand ma strangi in brate si imi saruti gatul, lasand un geamat sa se auda intentionat, vrand sa-l fac pe tipul ala gelos din cale afara. Imi tineam mainile pe pieptul tau, intorcandu-mi capul spre Sebastian
-Iubit, logodnic? Vai mie, ce onoare pe capul meu, spun ironic, ranjind pervers. Eu sunt Kiru, actualul...amant oare? Asa se pare. Acum, daca nu te deranjeaza, si stiu ca nu, n'ai vrea sa ne lasi putina intimitate? Dupa cum vezi suntem pe cale sa incepem ceva ce am asteptat de mult timp. Pa, pa
Si imi intorc capul spre tine, punandu-mi mainile pe obrajii tai, sarutandu-te brusc si pasional

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 13, 2011 6:28 pm

Il asculta curios de unde atata curaj, facandu-i semn lui Sebastian sa se retraga. Acesta se conforma dar Jack putea fi sigur ca iar se va certa cu el.Vazand ca sarutul era atat de dulce, satenul se ridica in genunchi, intinzandu-l pe pusti pe intreaga suprafata a canapelei continuand sarutul. Nu stia daca acum ca a plecat va intrerupe sarutul, acesta fiind initiai doar pentru a-l face gelos pe Sebastian. Oricum, parfumul acestuia era echivalent unui drog, de aceea nu se putea indeparta de el. Intrerupse brusc sarutul,descheindu-i si strecurandu-si mainile pe sub blugii acestuia, atingand cu varful degetelor umflatura aflata pe sub boxeri.
- Mi-a fost dor de tine.
Recunoscu, trecandu-si limba peste maxilarul sau si inchizandu-si ochii. Acum el era cel fara vlaga, vulnerabil la oricare miscare. Il dorea, vroia sa il simta, sa il guste.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 13, 2011 6:33 pm

Am continuat sa-ti raspund la sarut chiar si dupa ce logodnicul tau plecase. Nu vroiam sa il opresc caci ma facea sa ma simt bine, parca regasindu'mi acea parte din mine ce ai luat'o cand ai plecat. Imi tineam mainile dupa gatul tau, imabatandu-ma de aroma dulce a sarutului, obrajii mei fiind usor rosii. Trag aer adanc in piept cand sarutul a incetat, muscandu-mi lasciv buza inferioara cand iti simt mana in pantalonii mei, mai ales in acel loc. Zambesc slab cand aud ce-ai zis, sarutandu-te scurt pe buze
-M-ai fi putut convinge in multe feluri sa devin al tau, insa se pare ca a mers si-asa. Si mie mi-a fost dor de tine, putintel
Spun chicotind copilaros, privindu-te ca si cand ti-as spune ca iti dadeam voie sa faci ce vrei, atata timp cat aveai grija si nu-mi mai provocai o asemenea durere ca atunci

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 13, 2011 6:45 pm

Il asculta cu atentie, dand o deosebita importanta fiecarui cuvant in parte. Vazand ca isi musca buza inferioara, il saruta scurt, sugandu-i-o si asta doar pentru ca ii facea placere:
-Te vei rani singurel micutule
Spuse, intre timp scapand de vesta pe care o avea aruncand-o pe podea,dar si camasa ce devenea insuportabila. Tigrul ii era scos la inveala, tigru ce dorea sa ii fi fost facut de catre brunet.
-Kiru..Kiru...mormai, sarutandu-l gatul punand accent pe muscadura aplicata cu ceva timp in urma.Te iubesc atat de mult incat as putea innebuni
Ii indeparta cu grija blugii si orice alt articol vestimentar, lasandu-l doar in boxeri. Uitase de tot ce il inconjoara, faptul ca il poate simti pe baiat aducandu-l pe culmile entuziasmului. Il stranse puternic in brate, dupa care isi trecuse limba peste sfarcul brunetului, muscandu-l si tragand usor de el. Il adora, iubea sunetele scoase de el, ii placea caldura corpului sau. Isi inchise ochii pret de cateva secunde dupa care concepu un nou sarut. Isi strecura dominat de dorinta, mana in boxerii lui indepartandu-i dreptat si pe acestia:
-Te iubesc, ai inteles?
Intreba oprindu-se pret de cateva secunde. Scoase sticluta de lubrifiant cumparata de Mark, turnandu-si lichidul pe mana dreapta si lasandu-si-o la nivelul fundului acestuia. Apasa usor cu un deget reluand sarutul.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 13, 2011 7:28 pm

Cuvintele tale parca le percepeam ca intr-un vis. Mereu mi-am dorit ca cineva sa-mi vorbeasca asa, frumos, si sa imi spuna ca tinea la mine. Nici nu era de mirare de ce inainte ma purtasem urat cu tine. Mereu imi vorbeai cu aerul tau superior desi nu erai deloc asa. Insa, acum, lucrurile stateau foarte diferit. las gemetele sa se auda din nou, fiecare atingere de-a ta excitandu-ma, facandu-ma sa te doresc din ce in ce mai mult. Iti raspund la fiecare sarut in parte, indiferent cat de scurt sau de lung era, vroiam sa-ti gust buzele dulci cat mai mult. Observand ca acum eram total gol, nu mai zic nimic ci te las in pace, caci si eu imi doream asta, chiar foarte mult. Scancesc usor de durere cand ma penetrezi iar cu un deget, incercand sa ma concentrez asupra sarutului tau. De data asta era ceva mai bine avand in vedere ca si lubrifiantul ala isi facea foarte bine treaba. Data trecuta fusese un adevarat chin pentru mine si nu mai vroiam sa se repete, nu cand mi-ai spus ca ma iubesti si am realizat si eu ca te iubesc. Rup sarutul din cauza lipsei de aer, tragand adanc aer in pieptul meu, scapand un geamat de placere combinata cu putina durere

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 13, 2011 7:42 pm

Gemetele sale il innebuneau.gasindu-si adevaratul drog in glasul lui. Isi misca degetul inauntrul sau dorindu-l din ce in ce mai mult. Tremura de nerabdare, corpul cald al pustiului definindu-i dorinta.
-Te iubesc mult.
Mormai adaugand un alt deget, pastrandu-si ritmul. De data asta n-avea de gand sa faca nimic fara acordul sau sau cu vreo urma de durere,bineinteles in limita puterii sale. Il ridica usor de pe supafata canapelei continuand sa isi miste degetele mai liber ca oricand. Ii muscase incet umarul dupa care ii sarutase maxilarul. Ridica paharul de whisky ce era pe jumatate, luand o gura si pastrand-o, buzele lor contopind un nou sarut, moment in care Jack lasase picaturile de whisky sa ii patrunda brunetului printre buze.Il saruta apasat, cu mana libera incercand sa scapa de proprii blugi:
-Promite-mi ca vei ramane doar al meu Kiru
Mormai continuandu-si actiunile de pana acum. Ii parea rau ca il facuse data trecuta sa sufere dar totusi nici atunci nu indraznise sa se comporte brutal, cum avea obiceiul.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Lun Iun 13, 2011 10:48 pm

Incercam sa iti fac cat mai mult pe plac, sa nu ma plang atat de mult cum am facut'o inainte caci, acum chiar nu aveam motiv. Era foarte placut si de gemete nu mai vroiam sa scap, stiind ca'ti placea sa le auzi. Ma las ridicat si purtat de bratele tale, chiar daca inca nu-mi convenea usurinta cu care ma manevrai. Mi-am muscat buza inferioara cand ai mai bagat un deget, abtinandu-ma de la sunete ce ar putea da de gol usoara durere pe care'o simteam. Iti raspund la sarut, simtind gustul bauturii, atat de placut amestecat cu dulceata sarutului tau. Imi trec limba peste buze cand sarutul lua sfarsit, privindu-te fericit, tinandu-mi mainile pe umerii tai calzi. Nu stiam ce sa spun de promisiune, imi era teama ca desi te purtai atat de frumos cu mine acum, maine aveai sa revi la vechiul Jack pe care nu puteam sa'l inghit
-Iti promit, atata timp cat te vei purta tot timpul la fel de frumos ca acum
Spun printre scurte gemete, sperand sa nu revi la vechiul tu ci sa ramai asa tot timpul, macar cu mine si macar cand eram singuri

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mar Iun 14, 2011 1:57 pm

Ii musca buza inferioara, dandu-i suvitele de par din ochi si observandu-i schimbarea fizicului. Nu avea pretentia de a-i spune ca il iubeste, de aceea nici nu ii cerea lucru acesta cu toate ca si-ar dori sa il fi auzit pana acum.Isi lasa mana sa ii coboare spre talie, scotand cele doua degete din el lent. Acum era pura dorinta de a-l domina, de a-l simti si nu ca data trecuta, sa-i demonstreze cu i-ar putea deveni inferior oricand.Isi daduse si el boxerii jos continuand sa isi treaca limba peste muscatura de mai devreme, loc devenise in jurul semnului mov. Nici nu stia de ce actionase atat de iresponasbil, dar la urma urmei , era marcat de el si nu de altcineva.
-Ce mult mi-a lipsit corpul tau, vibrand sub atingerile mele, vocea ..
Spuse sesizand si el lucrul acesta si acceptandu-l. Nu avea probleme in privinta acestui lucru, ba dimpotriva.Isi duse mana pe mandria acestuia, plimbandu-si degetele pe aceasta si punand accent pe fiecare miscare.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mar Iun 14, 2011 4:38 pm

Te privesc patrunzator, obrajii mei zvacnind de atata roseata. Iti admiram chipul frumos, si intr-un fel imi era din nou rusine ca am cedat atata de repede insa, in mintea mea, stiam ca nu aveam de ce sa ma rusinez. As fi vrut si eu sa-ti spun ''te iubesc'' insa nu pteam. Nu inca, nu dupa acel viol. Poate intr-o zi aveai sa auzi asta insa nu acum. Imi las capul intr-o parte ca sa ai mai mult loc, incercand sa-mi imaginez cum arata muscatura. Nu suportam sa am semne pe corp si nici macar nu intelegeam de ce iti placea sa faci asa ceva, insa am lasat-o balta. Am lasat un geamat sa se auda cand ti-ai scos degetele din mine, rasufland oarecum usurat.Iti zambesc fericit cand te aud cat de mult ti-am lipsit. Si tu-mi lipsisei mie, intr-un fel. Imi musc din nou buza inferioara cand iti plimbi degetele pe mandria mea, simtind ca nu mai rezistam mult
-Vreau... te vreau... acum
Spun si-mi trec limba peste buzele tale

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mar Iun 14, 2011 5:04 pm

Auzindu-i cerinta, ii era greu sa n-o indeplineasca, avand in vedere ca si el isi dorea, poate chiar mai mult. Il saruta pe buze, intre timp pozitionandu-si mandria si penetrandu-l lent, asta pentru a evita cat de mult posibil durerea la care il expunea pe brunet.
-Kiru. Mi-ar fi frica.. sa te pierd si pe tine.
Mormai, usor soptit, trecandu-si limba peste abdomenul acestuia si lasand in urma o dara de saliva. Il iubea si nu ii era frica sa o recunoasca, aceasta fiind o adevarata problema. Nu stia cum sa isi exprime sentimentele prea bine, insa era sigur ca va incerca totul pentru a-i demonstra asta. Odata patruns in intregime se opri pret un minut, nevrand sa fie el cauza unei respingeri din parte lui. Gandea lipsit de ratiune acum, dar asta nu avea sa ii afecteze modul de a se comporta. Asa era obisnuit si nu stia altcumva.
-Iarta-ma pentru tot.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mar Iun 14, 2011 5:10 pm

Am strans puternic din ochi cand m-ai penetrat, simtind iar aceea durere, insa putin mai domolita de data asta. Era o durere suportabila, sperand ca avea sa treaca cat de curand. Cand te-ai oprit, am tras aer adanc in piept, expirandu-l sacadat, incercand sa ma obisnuiesc cu marimea ta. Desi era doar a doua oara cand faceam asa ceva, simteam si o urma de placere, nu ca data trecuta. Iti ascultam cuvintele iar ele imi faceau trupul sa vibreze sub atingerile tale. De ce n-ai putut fi asa si atunci? Poate ca te-ai fi ales si cu tatuaj si cu mine mult mai repede decat ai fi crezut. Imi duc mainile dupa gatul tau, lipindu-mi fruntea de-a ta
-Nu'ti fa griji, te iert. Acum taci, shhh, nu-ti fa astfel de griji, nu ma vei pierde
Spun contopindu-mi imediat buzele cu ale tale, intr-un sarut pasional. Nu ma mai puteam satura de buzele tale dulci, as fi vrut sa le simt tot timpul, toata viata insa, nu stiam de ce, imaginea lui Sebastian imi trecuse prin fata ochilor, lucru ce m-a facut sa ma opresc. Doar spusese ca era viitorul logodnic, nu? Atunci... eu... ce eram pentru el?

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mar Iun 14, 2011 5:19 pm

Respira usurat in momentul in care brunetul il asigura de faptul ca nu-l va pierde si pe el, incepandsa se miste lent, fara vreo intentie ca data trecuta. Trebuia sa recunoasca , atunci se comportase complet imatur. Vazand ca il sarutase, il accepta bucuros, simtindu-si temperatura corpului ridicandu-se considerabil . In momentul in care se oprise il privi usor curios, muscandu-i si tragand de buza inferioara:
-Ce ...ce...s-a int-tamplat micutu-le?
Intreba , continuand aceleasi miscari, marind ritmul usor, nu atat incat sa fie ceva de remarcat:
-Ce e?
Intreba muscandu-i usor maxilarul si plimbandu-si limba pana la buzele acestuia pe care le saruta apasat.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mar Iun 14, 2011 5:27 pm

Am inceput sa gem cand te-ai miscat, fiind atat de placut fata de data trecuta. Niciodata n-am crezut ca poate fi atat de placut din pozitia asta, insa, poate conta si persoana cu care o faceai, cum ar fi cel pe care-l iubesti insa, oricat de palcut era tot nu mi'l puteam scoate pe Sebastian din minte, din fata ochilor. Iti accept sarutul numai partial, punandu-mi mainile pe umerii tai, impingandu-te putin numai cat sa rup sarutul, privind in alta parte. Ma simteam ciudat sa stiu ca cineva te iubea atat de mult incat vroia sa'ti fie logodnic iar eu faceam asta cu tine si'ti asultam cuvintele dulci
-Eu... nu cred ca e cea mai buna idee ce facem noi acum. Vreau sa... sa incetam, Sebastian probabil ca te asteapta afara
Daca spusese ca'i era logodnic asta insemna ca tu il facusei sa se simta atat de iubit incat sa vrea sa'si petreaca restul vietii cu tine, nu? Ma intrebam intr'una cat de des l'ai avut pana acum, cate vorbe frumoase i'ai spus de te iubea atat de mult. In comparatie cu el, eu eram doar... o jucarie, o substitutie, un... nimic?

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mar Iun 14, 2011 5:32 pm

In cliap in care ii ascultase aberatiile schita un zambet sters, suflandu-iusor suvitele ce se incapatanau sa ii stea in ochi si asta doar pentru simplul fapt ca asa il lasase brunetul:
-Sebastian?
Intreba cu ingreunare, nedorind sa isi opreasca miscarile. Nu avea de gand ca baiatul sa fie motivul pentru care sa intrerupa acest act , ce il dorea de atata timp. In sfarsit in avea oportunitatea sa se opreasca doar pentru un capriciu.
-El...nu e nimic.
Mormailuandu-i mainile in propriile palme si sarutandu-i-le in parte, incercand sa isi controleze propriul gand. Stilul ii era unul brutal, dar facea mari eforturi pentru a se mentine sub control. Nu intelegea de ce tocmai acum se gandea la asta, avand in vedere ca facea parte din.. trecutul apropiat.Isi lasa chipul pana la nivelul fetei brunetului, lipindu-si obrazul de acesta si inconjurandu-i talia cu singura mana
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mar Iun 14, 2011 5:40 pm

Vazand ca nu vroiai sa te opresti din acele miscari, nu aveam incotro decat sa te las in pace, nefiind in stare sa te opresc. Eram prea pierdut in placere ca sa mai am forta necesara sa inchei aceste lucruri, iar daca mintea mea vroia sa incetam, inima nu ma lasa. Te privesc usor pierdut, lasandu-mi mainile sarutate de tine. Imi inchid scurt ochii cand iti lipesti obrazul de al meu, inghitind in sec cand iti aud acele cuvinte, nestiind ce sa cred. M-ai mintit si inainte si probabil ca si acum ma minteai. Nu-mi puteam opri acele gemete din a se lasa auzite, lipindu-ma si mai mult de tine cand imi inconjori talia. Imi pun capul pe umarul tau, ascunzandu-mi astfel chipul, in mintea mea fiind o confuzie de nedrescris. Momentan, am lasat'o balta, avand sa lamuresc asta cu tine dupa ce totul se termina. Cine stie, poate ca dupa ce m'ai avut, o sa revi la vechiul tu si o sa ma alungi. Nu m'as mira daca ai fi face asta

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mar Iun 14, 2011 5:47 pm

Nu ii intelegea de ce percepea astfel lucrurile, avand in vedere ca nu asta ii era intentia. Mari considerabil ritmul doar pentru a incheia cat mai repede acest act si pentru a se rezuma la cerinta lui. Nu dorea sa faca din nou ceva impotriva vointei sale. Isi musca buza, miscarile sale fiind din ce in ce mai bruste. Ii indreptase chipul si ii saruta chipul, trecandu-si limba in scurt timp peste buzele acestuia. Era atat de frumos cand gemea, incat ar putea muri pentru a-l auzi nerepetate ori.
-Te rog..nu te gandi la asta.
Mormai, stiind ca asta facea in continuare. Ii saruta gatul apoi abdomenul tragand usor de sfarcul acestuia. Nu stia de ce punea accent pe ceea ce spunea, avand in vedere ca Sebastian spunea "probabil logodnic". Nici nu ii ceruse mana, exceptand momentele in care Jack il refuza pe motiv ca sunt prea tineri
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mar Iun 14, 2011 5:52 pm

Cu cat ritmul crestea cu atat si gemetele mele erau mai intense si mai rasunatoare. Atat de rasunatoare incat imi umplura in intregime mintea. Chipul imi ardea din cauza placerii, corpul continuand sa vibreze in mainile tale. Ma simteam atat de mic in comparatie cu tine insa de data asta nu ma deranja. Imi las capul ridicat, simtindu-ti iar gustul dulce al limbii. Incerc sa nu ma mai gandesc la absolut nimic ci doar sa ma bucur de clipele astea, caci, cine stie cand ar mai fi urmat altele. Imi musc lasciv buza inferioara cand imi saruti gatul, tresarind usor cand imi tragi de sfarc. Stiai cum sa ma faci sa ma simt bine, cum sa ajung la limita puterilor. Simteam ca nu mai aveam mult asa ca incep si eu sa ma misc ca sa fac partida asta cat mai placuta pentru amandoi, corpul meu raspunzand la atingerile si miscarile tale dupa bunul lui plac

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mar Iun 14, 2011 6:03 pm

Iubea modul sau de a reactiona, stilul ce il poseda, gemetele ce ii mangaiau auzul. Elemente de acum vitale pentru saten, trasaturile unei vieti perfecte. Isi musca propria buza de placere respiratia fiindu-i deseori intrerupta. Miscarile pe care le facea il ducea pe culmile extazului, ramanand fara ratiunea ce mereu isi facea prezenta. Il stranse usor la piept, soptindu-i ceva de neinteles apoi ii musca lobul urechii. Ii placea tot ce tinea de acesta, avand impresia ca trupul dau dorea sa il devoreze pe cel al brunetului, sa il posede, sa ii dicteze fiecare miscare. Cu siguranta avea sa faca urat daca avea sa afle ca va mai avea parte de alte partide cu alti tipi, cum avuse in perioada in care el plecase din tara. Isi misca mainile pe dreptul coloanei sale vertebrale, atingandu-i pielea doar cu varful degetelor. Stia ca avea sa dea explicatii, dar la urma urmei, acest lucru nu era strict necesar, nu?
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mar Iun 14, 2011 6:19 pm

Oricat de mult as mai fi vrut ca aceasta partida sa continue, nu m-am mai putut abtine. Dupa ce am mai facut cateva miscari si ti-am simtit atingerile de-a lungul coloanei mele, nu am mai rezistat. Mi-am arcuit spatele, lasand un geamat asemanator unui tipat sa se auda, dandu-mi drumul. Corpul inca imi vibra groaznic de tare, simtind cum oboseala se instala imediat. Mintea inca imi era goala insa stiam ca imi voi reveni curand si mi-ai fi dat multe explicatii. Inca stateam agatat de tine caci vroiam sa-ti simt cat mai mult caldura trupului. Imi inchid ochii, vrand sa'mi pun gandurile in ordine insa nu stiam cu ce sa incep
-Acum vrei sa'mi explici?
Insa nici bine nu am spus asta caci am auzit usa deschizandu'se, lasandu'l pe Sebastian sa intre si sa ma priveasca nervos si gelos, deparca ar fi vrut sa ma omoare

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mar Iun 14, 2011 6:27 pm

In momentul in care brunetul sau se eliberase il saruta pe frunte, iesind din el.Il iubea si nu dorea ca cineva sa intervina intre ei, bineinteles asta pana cand ii ceruse explicatii. Inghitise in sec, indreptandu-si privirea spre usa, ce se deschisa. Normal ca isi facuse aparitia Sebastian, socandu-l. Stramba din buza, muscandu-si-o agitat:
-Ei bine. Kiru, el e Sebastian... viceversa. Sebastian a fost iubitul meu timp de sase luni.
S:-Rectific, actualul iubit!
-Nu ma mai corecta!

Mormai nervos, asezandu-se comod pe canapea lasandu-l pe brunet alaturi de el. Nu avea idee cum sa iasa in situatie, insa cum se stia, nu ii pasa de sentimentele cuiva, exceptie fiind ale sale:
-Sebastian. Am terminat-o
Spune, dandu-si ochii peste cap si intinzandu-se dupa paharul de whisky pe care il lasase pe podea. Ii spuse ca a fost o placere sa ii tina companie atatea luni, zambind slab. Nu avea chef de scene dar nici nu putea evita una.Reusi intre timp sa ii observe expresia baiatului, acesta fiind gata sa planga. Sa indreptase spre blugii lui Jack, scotandu-i cutitul de unde stia el ca il ascunde, repedezindu-se asupra lui Kiru. Bineinteles cu satenul nu ii permise, prinzand lama cu mana dreapta scapand un mic scancet de durere, aruncand cutitul:
-Stiai ca nu poti sa ii faci rau cu propria lama.Pleaca imediat de aici!
Tipa, nedorind sa ii faca rau, ducandu-si intre timp mana sangerand la nivelul pieptului
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mar Iun 14, 2011 6:58 pm

Stateam ghemuit langa tine, privindu-l fara expresie pe Sebastian. Nu vroiam sa-i ofer satisfactia de a ma vedea cica gelos sau alte chestii de'astea absolut patetice. V-ama scultat conversatia tacut, incercand sa'mi dau seama ce'a fost cu adevarat intre voi doi. Daca eu nu te-as fi acceptat acum, ai fi continuat sa fi cu el si sa ajungeti logoditi? Destul de buna intrebarea insa eu uram supozitiile. Imi pun o mana pe pieptul tau, stand cat mai aproape de tine, vrand sa'l fac gelos pe tipul din fata mea. Maresc ochii cand vad ce vroia sa faca cu acel cutit, ramanand perplex cand ma aperi, lucru ce m-am enervat. Mi-am indreptat privirea spre cutitul ce zacea acum pe jos, oftand adanc, trecandu-mi o mana prin par.
-Esti absolut patetic. Nu numai ca ai vrut sa ma omori sau sa ma ranesti, ce oi fi vrut tu sa faci, insa l-ai ranit si pe cel pe care'l iubesc. Oi, pustiule, iti dai seama pe cine calci pe nervi acum? In plus, de ce ar vrea el sa ramana cu tine cand are pe cineva ca mine?
Ranjesc pervers, adoptand o expresie seducatoare. Imi las chipul la nivelul mainii tale, lingand scurt sangele ce-ti curgea, sarutandu-te apoi scurt pe buze, privind spre Sebastian ce fierbea de draci

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mar Iun 14, 2011 7:04 pm

Cu toate ca era o mica rana, Jack nu era obisnuit cu durerea fiindu-i frica de aceasta. Isi musca cu putere buza , palma respectiva incepand sa ii tremure usor. In momentul in care brunetul ii linse taietura inghiti in sec retragandu-si-o. Dorea sa ii spuna ca nu are nevoie de acest lucru, insa sarutul pe care buzelor il concepeau nu dorea sa conteneasca. Ii accepta stangaci sarutul strangand usor din ochi. Oprise lent, sugandu-i buza inferioara fiind al naibii de nervos:
-Sebastian. Ai face bine sa pleci pana nu te scot eu de aici.

Spuse, citindu-se nervii din vocea sa.Il durea ca dracu si mana taiata mai era sa dreapta, mana asupra careia apelase de multe ori. Acesta ii privi pe cei doi, conformandu-se si spunand ca se va intoarce. Tranteste usa in urma lui, lasandu-l pe Jack sa-si stranga mana lovita intr-un pumn. Bine, nu parea genul ce putea fi afectat de atata, insa nu era deseori ranit , de aceea si se temea de durere.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mar Iun 14, 2011 8:39 pm

Observand reactiile tale, ma retrag in partea mea, lasandu-te in pace. Mi-am lasat privirea'n jos dupa ce Sebastian a plecat, oftand adanc in sinea mea. Ma ridic de pe canapea, de langa tine, luandu-mi hainele imprastiate de pe jos, imbracandu'ma. Nu am mai scos nici un sunet caci nu'si avea rostul, observand ca ceva nu era bine cu tine, si nici nu ma miram. Doar te certasei cu scumpul tau iubit din cauza mea, nu? Imi iau boxerii pe mine si pantalonii, punandu'mi cureaua cu lant, apoi tricoul, observand ca mi se rupsese lantul de la cercel, lucru ce ma oftica caci imi placuse foarte mult. Imi dau jos cercelul ala si mi'l pun in buzunar. Imi aranjez putin parul caci era foarte ciufulit, in timpul asta stand numai cu spatele la tine, fara sa scot vre'un cuvant cat de mic

Sus In jos
Jack

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mar Iun 14, 2011 8:43 pm

Il observa tacut , neintelegand de unde provenea schimbarea brusca. Inghiti in sec in momentul in care Kiru nu ii adresa niciun cuvant, privindu-l incruntat. Acum ce mai avea? Mormai cateva injuraturi printre dinti , tinandu-si mana la nivelul pieptului. Se ridica de pe canapea, apropiindu-se de brunetul sau. Il imbratisa pe la spate strans, lasandu-si barbia sprijinita de umarul lui:
-Ce e? Ce s-a intamplat pustiule?
Intreba stiind deja ca ii va spune ca sebastian este motivul, cu toate ca spera sa nu fie acesta. Nu ii placeau perchezitiile si nici controlurile asupra vietii personale.
-El e de vina pentru comportamentul tau distant, nu?
Continua , dandu-i drumul si indepartandu-se de el, asezandu-se inapoi pe canapea, intinzandu-se de-a lungul.
Sus In jos
Kiru

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   Mar Iun 14, 2011 8:48 pm

Am privit inainte ganditor in momentul in care m-am simtit imbratisat, stramband usor din gura cand aduci vorba de el. Oare asta sa fie? Nu prea cred, ci mai mult ar fi fost reactia ta fata de sarutul ala in fata tipului. Te'ai comportat ce parca nu ai fi vrut asta, sau, ma rog, asa am inteles eu.
-Putin imi pasa mie de iubitul sau logodnicul tau, ma rog, ce'o fi acolo
Raspund scurt ducandu'mi o mana peste semnul pe care iar il capatasem de la tine. Pentru un fost cap de mafie, ma inmuiasem rau de tot. Oricum eu nu mai vroiam sa am nici o legatura cu ei insa, se pare ca nu poti scapa atat de usor de trecut.
-Chema'l pe Tom sa'ti trateze rana, eu am plecat acasa
Spun dupa ce am terminat sa ma aranjez si sa'mi strang tot ce era al meu cum ar fi telefonul si cheile, dand sa plec din camera

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: I still don't have a title   

Sus In jos

I still don't have a title
Sus 
Pagina 4 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Locuinte :: Hotel-
Mergi direct la: